Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

3656. ENN (Anglia – Új-Zéland)

Krikettgalaxis-azonosító: m6202

A pénzfeldobást nyerteAnglia (az ütést választották)
Anglia302 (45.2/50 j)
Új-Zéland306/7 (49/50 j)
EredményÚj-Zéland nyert 3 kapuval (6 dobás maradt)
Időpont2015. június 14.
HelyszínRose Bowl (Southampton)
A mérkőzés embereKane Williamson (Új-Zéland)(?)1. jr: 1 kapu
2. jr: 118 futás

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jason Roykd Tim Southee9171052,94
2.Alex Halese Tim Southee d Ben Wheeler232140109,52
3.Joe Rootkd Mitchell Santner54636085,71
4.Eoin Morgan (k)kd Kane Williamson71824286,58
5.Ben Stokeskd Ben Wheeler684772144,68
6.Jos Buttler e Luke Ronchi d Tim Southee131020130,00
7.Sam Billingse Mitchell McClenaghan d Ben Wheeler341660212,50
8.Adil Rashide Martin Guptill d Matt Henry0Kacsa1000,00
9.David Willeye Brendon McCullum d Matt Henry891088,88
10.
Mark Woodn340075,00
11.Steven Finnkd Tim Southee0Kacsa2000,00
Extrák5 testet érintve mellé, 14 széles19
Összesen302

Kapuvesztések: 1-34 (Alex Hales, 5.6 j), 2-34 (Jason Roy, 6.2 j), 3-139 (Joe Root, 25.2 j), 4-194 (Eoin Morgan, 32.6 j), 5-227 (Jos Buttler, 36.2 j), 6-288 (Sam Billings, 41.4 j), 7-290 (Adil Rashid, 42.2 j), 8-298 (Ben Stokes, 43.6 j), 9-300 (David Willey, 44.3 j), 10-302 (Steven Finn, 45.2 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Southee8.2 (50)14435,28316001
2.Ben Wheeler10 (60)06336,30319002
3.Matt Henry10 (60)06426,40244006
4.Mitchell McClenaghan8 (48)06708,37209100
5.Mitchell Santner5 (30)03016,00160204
6.Grant Elliott2 (12)01708,5062100
7.Kane Williamson2 (12)01216,0061000

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 303, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Martin Guptilllke d David Willey260033,33
2.Brendon McCullum (k)lke d Mark Wood11920122,22
3.Kane Williamsone Mark Wood d David Willey118113121104,42
4.Ross Taylorkd David Willey11012312089,43
5.Grant Elliotte Joe Root d Adil Rashid5400125,00
6.Mitchell Santnere Joe Root d Ben Stokes211630131,25
7.Luke Ronchi e Jason Roy d Ben Stokes13140192,85
8.
Ben Wheelern360050,00
9.
Tim Southeen5310166,66
Matt Henrynks-----
Mitchell McClenaghannks-----
Extrák6 testet érintve mellé, 12 széles18
Összesen306

Kapuvesztések: 1-4 (Martin Guptill, 1.2 j), 2-36 (Brendon McCullum, 6.3 j), 3-242 (Kane Williamson, 38.5 j), 4-249 (Grant Elliott, 39.6 j), 5-284 (Mitchell Santner, 44.3 j), 6-290 (Ross Taylor, 45.5 j), 7-300 (Luke Ronchi, 48.1 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Steven Finn10 (60)05505,50316002
2.David Willey10 (60)16936,90338101
3.Mark Wood10 (60)04814,80365002
4.Adil Rashid10 (60)07217,19198001
5.Ben Stokes6 (36)03525,83173002
6.Joe Root3 (18)02107,0050100