A 2023-as Húsz20-as világbajnokság selejtezője – Amerika (női)
 


Ütési és mezőnyjátékstatisztikák

Játékos Mérk. Jr. NEK Pont MaxFut ÜÁ DVSZ ÜA 4-es 6-os 50-es 100-as Kacsa Elk. Lev.
Saxena DivyaDivya Saxena (Kanada)66318070*60,0020986,121713
Bhogle GargiGargi Bhogle (Amerikai Egyesült Államok)6629539*23,7513570,37815
Bhaskar ShebaniShebani Bhaskar (Amerikai Egyesült Államok)662872921,7511476,3182
Khokhar MiryamMiryam Khokhar (Kanada)660692711,5012455,6461
Avery RobertaRoberta Avery (Brazília)660662111,0015143,70316
Kolan AnikaAnika Kolan (Amerikai Egyesült Államok)640612615,259961,61612
Vásquez VerónicaVerónica Vásquez (Argentína)661511910,1916331,281
Sriharsha SindhuSindhu Sriharsha (Amerikai Egyesült Államok)6414125*13,667653,94318
Perera AchiniAchini Perera (Kanada)55138289,507054,28311
Sousa RenataRenata Sousa (Brazília)6523414*11,3312128,092
Martínez MarianaMariana Martínez (Argentína)66033105,508837,501
Gill MukhwinderMukhwinder Gill (Kanada)531321916,004571,1141
Stocks AlisonAlison Stocks (Argentína)6512918*7,254663,04111
Staddon DaniellaDaniella Staddon (Brazília)6522811*9,338134,561
Castiñeiras MaríaMaría Castiñeiras (Argentína)661279*5,409129,6711
Cardoso LauraLaura Cardoso (Brazília)6612685,205844,822
Agatha LauraLaura Agatha (Brazília)6612585,008828,40
Kodali GeetikaGeetika Kodali (Amerikai Egyesült Államok)4322512*25,0024104,1621
Vaghela IsaniIsani Vaghela (Amerikai Egyesült Államok)53023207,664254,7611
Monteiro NicoleNicole Monteiro (Brazília)65222107,333661,11111
Taylor LucíaLucía Taylor (Argentína)66017112,836825,00122
Norris TaraTara Norris (Amerikai Egyesült Államok)53115137,502365,211
Vig SonaliSonali Vig (Kanada)63015135,004731,9111
Imtiaz MahrukhMahrukh Imtiaz (Kanada)32014137,004630,431
Greloni CatalinaCatalina Greloni (Argentína)5401293,005820,681
Lollo MalenaMalena Lollo (Argentína)5401162,752839,28111
Kapadia KrimaKrima Kapadia (Kanada)220994,502536,001
Sosa ConstanzaConstanza Sosa (Argentína)652832,662334,78
Basile TamaraTamara Basile (Argentína)641742,332825,001
Gray KateKate Gray (Kanada)320763,503420,58
Chaudhary MokshaMoksha Chaudhary (Amerikai Egyesült Államok)63266*6,001154,5412
Iftikhar UzmaUzma Iftikhar (Amerikai Egyesült Államok)520663,002326,081
Esquivel MagdalenaMagdalena Esquivel (Argentína)550641,201540,0031
Artur MarianneMarianne Artur (Brazília)540521,251533,3311
Moisés LaraLara Moisés (Brazília)62155*5,005100,00111
Zia SaniyahSaniyah Zia (Kanada)530531,661145,4511
Mullapudi LaasyaLaasya Mullapudi (Amerikai Egyesült Államok)110555,00955,55
Ribeiro ErikaErika Ribeiro (Brazília)110444,00850,002
Nascimento AliceAlice Nascimento (Brazília)530431,331625,0012
de Souza EvelynEvelyn de Souza (Brazília)64132*1,001225,00232
Mirchandani KamnaKamna Mirchandani (Kanada)630321,002711,1111
Prasad ChetnaaChetnaa Prasad (Amerikai Egyesült Államok)220331,501225,001
Zafar SanaSana Zafar (Kanada)641220,66728,57253
Azmat HalaHala Azmat (Kanada)63121*1,001020,0014
Cullen JulietaJulieta Cullen (Argentína)43122*1,00238,692
Bruno SofíaSofía Bruno (Argentína)11122*540,00
Reinehr ErikaErika Reinehr (Brazília)110111,00250,00
Galan AlbertinaAlbertina Galan (Argentína)110111,00250,00
Ribeiro MariaMaria Ribeiro (Brazília)61100*20,00
Thadani SuhaniSuhani Thadani (Amerikai Egyesült Államok)51100*0
Shamshad HibaHiba Shamshad (Kanada)520000,0010,002
Iglesias LucíaLucía Iglesias (Argentína)21100*20,00
del Valle MartinaMartina del Valle (Argentína)110000,0010,001
Oldham JasminaJasmina Oldham (Kanada)22200*30,00

Dobóstatisztikák

Játékos Mérk. Jr. Dobás FE Kapu LDT (jr.) LDT (mérk.) Gazd. DTA 5 kapu/jr. 10 kapu/mérk.
Cardoso LauraLaura Cardoso (Brazília)658550113/83/84,543,527,7
Azmat HalaHala Azmat (Kanada)6612062104/154/156,203,1012,0
Monteiro NicoleNicole Monteiro (Brazília)661264784/64/65,872,2315,7
Thadani SuhaniSuhani Thadani (Amerikai Egyesült Államok)551143184/64/63,871,6314,2
Chaudhary MokshaMoksha Chaudhary (Amerikai Egyesült Államok)661447373/73/710,423,0420,5
Sousa RenataRenata Sousa (Brazília)661324752/12/19,402,1326,4
Moisés LaraLara Moisés (Brazília)661268452/32/316,804,0025,2
Farooq SaraSara Farooq (Amerikai Egyesült Államok)551025453/83/810,803,1720,4
Iftikhar UzmaUzma Iftikhar (Amerikai Egyesült Államok)55963953/93/97,802,4319,2
Zia SaniyahSaniyah Zia (Kanada)551024953/93/99,802,8820,4
Gill MukhwinderMukhwinder Gill (Kanada)55774052/62/68,003,1115,4
Shamshad HibaHiba Shamshad (Kanada)551024953/83/89,802,8820,4
Stocks AlisonAlison Stocks (Argentína)65968253/133/1316,395,1219,2
Sosa ConstanzaConstanza Sosa (Argentína)65857753/193/1915,405,4317,0
Norris TaraTara Norris (Amerikai Egyesült Államok)551083142/42/47,751,7227,0
Basile TamaraTamara Basile (Argentína)66938242/62/620,505,2923,2
Martínez MarianaMariana Martínez (Argentína)6610810931/211/2136,336,0536,0
Staddon DaniellaDaniella Staddon (Brazília)6324721/21/23,501,7512,0
Ribeiro MariaMaria Ribeiro (Brazília)661025721/21/228,503,3551,0
Rao AkshathaAkshatha Rao (Amerikai Egyesült Államok)44665622/222/2228,005,0933,0
Saxena DivyaDivya Saxena (Kanada)661145521/121/1227,502,8957,0
Vig SonaliSonali Vig (Kanada)66785221/91/926,004,0039,0
Kodali GeetikaGeetika Kodali (Amerikai Egyesült Államok)44786222/132/1331,004,7639,0
Mirchandani KamnaKamna Mirchandani (Kanada)63183111/81/831,0010,3318,0
Taylor LucíaLucía Taylor (Argentína)64735511/81/855,004,5273,0
Avery RobertaRoberta Avery (Brazília)61120/20/212,00
Vaghela IsaniIsani Vaghela (Amerikai Egyesült Államok)5112140/140/147,00
Perera AchiniAchini Perera (Kanada)5212130/00/06,50
Imtiaz MahrukhMahrukh Imtiaz (Kanada)31650/50/55,00
Greloni CatalinaCatalina Greloni (Argentína)5212190/80/89,50
Cullen JulietaJulieta Cullen (Argentína)41670/70/77,00
Kapadia KrimaKrima Kapadia (Kanada)21640/40/44,00
Oldham JasminaJasmina Oldham (Kanada)21130/30/318,00
Bruno SofíaSofía Bruno (Argentína)11640/40/44,00