Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1332. NH20 (Uganda – Ghána)

Krikettgalaxis-azonosító: m11937

A pénzfeldobást nyerteGhána (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Uganda176/6 (20/20 j)
Ghána97 (19.1/20 j)
EredményUganda nyert 79 futással
Időpont2021. október 21.
Bajnokság, torna, sorozatA 2022-es Húsz20-as világbajnokság selejtezője – Afrika (A csoport, 17. számú mérkőzés)
HelyszínGahangai nemzetközi krikettstadion (Kigali)
A mérkőzés embereDinesh Nakrani (Uganda)(?)1. jr: 20 futás
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Uganda):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Saud Islame Daniel Anefie d Kofi Bagabena675453124,07
2.Simon Ssesazie Joseph Theodore d Rexford Bakum373022123,33
3.Ronak Patele Joseph Theodore d Rexford Bakum360050,00
4.Riazat Ali Shahe Godfred Bakiweyem d Daniel Anefie141220116,66
5.Dinesh Nakranie Daniel Anefie d Rexford Bakum20703285,71
6.Frank Akankwasae Daniel Anefie d Rexford Bakum17921188,88
7.
Fred Achelam n01000,00
8.
Deusdedit Muhumuza (k)n1100100,00
Frank Nsubuganks-----
Bilal Hassannks-----
Henry Ssenyondonks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 14 széles17
Összesen176

Kapuvesztések: 1-71 (Simon Ssesazi, 9.3 j), 2-94 (Ronak Patel, 11.5 j), 3-133 (Riazat Ali Shah, 16.4 j), 4-135 (Saud Islam, 17.2 j), 5-168 (Dinesh Nakrani, 19.1 j), 6-174 (Frank Akankwasa, 19.4 j)

Dobás (Ghána):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Godfred Bakiweyem4 (24)02907,25112103
2.Daniel Anefie3 (18)02618,6692105
3.Kofi Bagabena4 (24)041110,25101402
4.Moses Anafie1 (6)015015,0001100
5.Obed Harvey3 (18)02408,0063000
6.Rexford Bakum4 (24)02947,2592103
7.Samson Awiah1 (6)0909,0030100

2. játékrész

Ütés (Ghána, cél: 177, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Amoluk Singhkd Frank Nsubuga120050,00
2.James Vifahlke d Frank Nsubuga370042,85
3.Samson Awiahkd Dinesh Nakrani37481277,08
4.Obed Harvey (k)e és d Riazat Ali Shah10132076,92
5.Rexford Bakumkd Bilal Hassan221612137,50
6.Devender Singhe Saud Islam d Deusdedit Muhumuza120050,00
7.Moses Anafiekd Riazat Ali Shah591055,55
8.Joseph Theodore kd Dinesh Nakrani380037,50
9.Daniel Anefiekd Dinesh Nakrani0Kacsa1000,00
10.Kofi Bagabenakd Bilal Hassan101010100,00
11.
Godfred Bakiweyemn01000,00
Extrák2 testet érintve mellé, 2 rossz, 1 széles5
Összesen97

Kapuvesztések: 1-2 (Amoluk Singh, 0.5 j), 2-5 (James Vifah, 2.1 j), 3-18 (Obed Harvey, 5.6 j), 4-58 (Rexford Bakum, 11.2 j), 5-67 (Devender Singh, 12.5 j), 6-83 (Moses Anafie, 15.5 j), 7-83 (Samson Awiah, 16.1 j), 8-83 (Daniel Anefie, 16.2 j), 9-97 (Joseph Theodore, 18.5 j), 10-97 (Kofi Bagabena, 19.1 j)

Dobás (Uganda):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Frank Nsubuga4 (24)01122,75171000
2.Dinesh Nakrani4 (24)01734,25142000
3.Riazat Ali Shah4 (24)0721,75170000
4.Henry Ssenyondo2 (12)024012,0030300
5.Bilal Hassan3.1 (19)01825,6891021
6.Deusdedit Muhumuza2 (12)01819,0062100