A pénzfeldobást nyerteAfganisztán (az ütést választották)
Afganisztán160/5 (20/20 j)
Namíbia98/9 (20/20 j)
EredményAfganisztán nyert 62 futással
Időpont2021. október 31.
Bajnokság, torna, sorozat2021-es Húsz20-as világbajnokság (Szupertizenkettes – 2. csoport, 6. számú mérkőzés)
HelyszínSejk Zájed stadion (Abu-Dzabi)
A mérkőzés embereNavín ul-Hak (Afganisztán)(?)1. jr: -
2. jr: 3 kapu
JátékvezetőkAhszán Razá (bíró), Chris Gaffaney (bíró), Paul Reiffel (videóbíró), Richard Illingworth (tartalék bíró), Dzsavágal Srínáth (felügyelő)

lke d Loftie-Eaton
4.Ászgar AfgánLabdaNagyon a kéz-karón kívülre érkező dobás. Afgán oldalra lépdel, és megpróbálja a rövid hármas fölött átkanalazni, de pont a hátsó csúcs kezébe száll a labda. Ászgar Afgán, az afgán krikett egyik legnagyobb alakja esett ki, aki a mérkőzés előtt bejelentette: ez lesz az utolsó meccse, és befejezi pályafutását. Bár a második félidőben a mezőnybe még visszajön, a namíbiai játékosok már most gratulálnak neki, amikor pedig leér a pályáról, csapattársai díszsorfalat állnak, ütőikből a levegőben alagutat formálva, amelyen Afgán végighalad.e van Lingen d Trumpelmann312331134,78
Összesen160

Kapuvesztések: 1-53 (Hazratulláh Zazái, 6.4 j), 2-68 (Rahmánulláh Gurbáz, 9.5 j), 3-89 (Mohammad Sahzád, 12.4 j), 4-113 (Nadzsíbulláh Zadrán, 15.4 j), 5-148 (Ászgar Afgán, 18.6 j)

Összesen98

Kapuvesztések: 1-2 (Craig Williams, 0.4 j), 2-16 (Michael van Lingen, 2.4 j), 3-29 (Jan Nicol Loftie-Eaton, 5.2 j), 4-36 (Zane Green, 7.1 j), 5-56 (Gerhard Erasmus, 10.3 j), 6-56 (Johannes Jonathan Smit, 10.6 j), 7-69 (Jan Frylinck, 14.5 j), 8-77 (Pikky Ya France, 15.6 j), 9-80 (David Wiese, 16.5 j)