KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

1052. NH20 (Dél-Afrika - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m3290

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (az ütést választották)
Dél-Afrika158/4 (20/20 j)
Ausztrália146/6 (20/20 j)
EredményDél-Afrika nyert 12 futással
Időpont2020. február 23.
HelyszínSt George’s Park (Port Elizabeth)
A mérkőzés embereQuinton de Kock (Dél-Afrika)(?)1. jr: 70 futás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Quinton de Kock (k) e Mitchell Starc d Adam Zampa704754148,93
2.Reeza Hendrickse Ashton Agar d Kane Richardson14171082,35
3.Faf du Plessise Kane Richardson d Pat Cummins151410107,14
4.Rassie van der Dussene Ashton Agar d Kane Richardson372622142,30
5.
David Millern11130084,61
6.
Pite van Biljonn7310233,33
Dwaine Pretoriusnks-----
Anrich Nortjenks-----
Kagiso Rabadanks-----
Lungi Ngidinks-----
Tabraiz Shamsinks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 1 széles4
Összesen158

Kapuvesztések: 1-60 (Reeza Hendricks, 6.3 j), 2-81 (Faf du Plessis, 10.1 j), 3-121 (Quinton de Kock, 14.5 j), 4-147 (Rassie van der Dussen, 18.6 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mitchell Starc4 (24)03809,5064101
2.Pat Cummins4 (24)03117,7581200
3.Kane Richardson4 (24)02125,25102000
4.Adam Zampa4 (24)03719,2542200
5.Ashton Agar4 (24)02807,0071100

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 159, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
David Warnern675651119,64
2.Aaron Finch (k)kd Lungi Ngidi141220116,66
3.Steven Smithe Faf du Plessis d Dwaine Pretorius292611111,53
4.Alex Carey kd Lungi Ngidi141001140,00
5.Mitchell Marshe David Miller d Lungi Ngidi680075,00
6.Matthew Wadee és d Kagiso Rabada120050,00
7.Ashton Agarkd Anrich Nortje150020,00
8.
Mitchell Starcn2200100,00
Pat Cumminsnks-----
Adam Zampanks-----
Kane Richardsonnks-----
Extrák1 mellé, 7 testet érintve mellé, 1 rossz, 3 széles12
Összesen146

Kapuvesztések: 1-48 (Aaron Finch, 4.4 j), 2-98 (Steven Smith, 12.3 j), 3-124 (Alex Carey, 15.3 j), 4-138 (Mitchell Marsh, 17.5 j), 5-139 (Matthew Wade, 18.1 j), 6-143 (Ashton Agar, 19.2 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kagiso Rabada4 (24)02716,7552001
2.Anrich Nortje4 (24)02416,0082000
3.Lungi Ngidi4 (24)041310,2571312
4.Dwaine Pretorius4 (24)02917,2553000
5.Tabraiz Shamsi4 (24)01704,2590000

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének