Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

4158. ENN (Karib-térség – Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m3390

A pénzfeldobást nyerteAnglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Karib-térség212 (44.4/50 j)
Anglia213/2 (33.1/50 j)
EredményAnglia nyert 8 kapuval (101 dobás maradt)
Időpont2019. június 14.
Bajnokság, torna, sorozat2019-es ENN-világbajnokság (csoportkör, 19. számú mérkőzés)
HelyszínRose Bowl (Southampton)
A mérkőzés embereJoe Root (Anglia)(?)1. jr: 2 kapu, 2 elkapás
2. jr: 100 futás, nem esett ki

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Chris Gaylee Johnny Bairstow d Liam Plunkett36415187,80
2.Evin Lewiskd Chris Woakes280025,00
3.Shai Hope lke d Mark Wood11301036,66
4.Nicholas Poorane Jos Buttler d Jofra Archer63783180,76
5.Shimron Hetmyere és d Joe Root39484081,25
6.Jason Holder (k)e és d Joe Root9100190,00
7.Andre Russelle Chris Woakes d Mark Wood211612131,25
8.Carlos Brathwaitee Jos Buttler d Jofra Archer14220163,63
9.Sheldon Cottrelllke d Jofra Archer0Kacsa1000,00
10.
Oshane Thomasn011000,00
11.Shannon Gabrielkd Mark Wood0Kacsa3000,00
Extrák5 testet érintve mellé, 12 széles17
Összesen212

Kapuvesztések: 1-4 (Evin Lewis, 2.6 j), 2-54 (Chris Gayle, 12.6 j), 3-55 (Shai Hope, 13.2 j), 4-144 (Shimron Hetmyer, 29.5 j), 5-156 (Jason Holder, 31.6 j), 6-188 (Andre Russell, 36.2 j), 7-202 (Nicholas Pooran, 39.4 j), 8-202 (Sheldon Cottrell, 39.5 j), 9-211 (Carlos Brathwaite, 43.4 j), 10-212 (Shannon Gabriel, 44.4 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Chris Woakes5 (30)21613,20231101
2.Jofra Archer9 (54)13033,33384001
3.Liam Plunkett5 (30)03016,00133003
4.Mark Wood6.4 (40)01832,70311101
5.Ben Stokes4 (24)02506,25103000
6.Adil Rashid10 (60)06106,10272301
7.Joe Root5 (30)02725,40140101

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 213, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Johnny Bairstowe Carlos Brathwaite d Shannon Gabriel45467097,82
2.
Joe Rootn10094110106,38
3.Chris Woakese (hely.: Fabian Allen) d Shannon Gabriel40544074,07
4.
Ben Stokesn10620166,66
Jason Roynks-----
Eoin Morgan (k)nks-----
Jos Buttler nks-----
Liam Plunkettnks-----
Jofra Archernks-----
Adil Rashidnks-----
Mark Woodnks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 1 rossz, 15 széles18
Összesen213

Kapuvesztések: 1-95 (Johnny Bairstow, 14.4 j), 2-199 (Chris Woakes, 31.5 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Sheldon Cottrell3 (18)01705,66122001
2.Oshane Thomas6 (36)04307,16176002
3.Shannon Gabriel7 (42)04927,00225007
4.Andre Russell2 (12)01407,0072001
5.Jason Holder5.1 (31)03106,00184011
6.Carlos Brathwaite5 (30)03507,00114001
7.Chris Gayle5 (30)02204,39141002