KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

1574. teszt (Anglia - India)

Krikettgalaxis-azonosító: m5039

A pénzfeldobást nyerteIndia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia238 (76.3 j), 235 (77.4 j)
India469 (169 j), 5/0 (0.2 j)
EredményIndia nyert 10 kapuval
Időpont2001. december 3. – 2001. december 6.
Tervezett játéknapok5
HelyszínA Pandzsábi Krikettszövetség I. Sz. Bindrá krikettpályája (Mohálí)
A mérkőzés embereAnil Kumble (India)(?)1. jr: 2 kapu, 1 elkapás
2. jr: 37 futás
3. jr: 6 kapu, 1 elkapás
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Butchere Vángípurapu Venkata Száí Laksman d Tinu Johánan4400100,00
2.Marcus Trescothickkd Tinu Johánan6610713061,68
3.Nasser Hussain (k)e Vángípurapu Venkata Száí Laksman d Anil Kumble8514713157,82
4.Graham Thorpee Vángípurapu Venkata Száí Laksman d Ikbál Sziddikí23344067,64
5.Mark Ramprakashe Sivszundra Dász d Harbhadzsan Szinh17511033,33
6.Andrew Flintoffe Anil Kumble d Harbhadzsan Szinh18384047,36
7.Craig Whitee Ráhul Dravir d Anil Kumble5240020,83
8.James Foster lke d Harbhadzsan Szinh016000,00
9.
Jimmy Ormondn3180016,66
10.Richard Dawsone Vángípurapu Venkata Száí Laksman d Harbhadzsan Szinh5241020,83
11.Matthew Hoggarde (helyettesítő) d Harbhadzsan Szinh01000,00
Extrák7 testet érintve mellé, 5 rossz12
Összesen238

Kapuvesztések: 1-4 (Mark Butcher, 0.4 j), 2-129 (Marcus Trescothick, 34.3 j), 3-172 (Graham Thorpe, 44.4 j), 4-200 (Nasser Hussain, 51.2 j), 5-224 (Mark Ramprakash, 62.2 j), 6-227 (Andrew Flintoff, 64.2 j), 7-229 (James Foster, 68.4 j), 8-229 (Craig White, 69.4 j), 9-238 (Richard Dawson, 76.2 j), 10-238 (Matthew Hoggard, 76.3 j)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tinu Johánan18 (108)37524,16---50
2.Ikbál Sziddikí11 (66)23212,90---00
3.Szandzsaj Bángar5 (30)21703,40---00
4.Anil Kumble19 (114)65222,73---00
5.Szacsin Tendulkar4 (24)3401,00---00
6.Harbhadzsan Szinh19.3 (117)45152,61---00

2. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Sivszundra Dászkd Mark Butcher222009,09
2.Díp Dászguptá kd Craig White10025415039,37
3.Anil Kumblee James Foster d Richard Dawson37866043,02
4.Ráhul Dravirlke d Jimmy Ormond8620610041,74
5.Szacsin Tendulkare James Foster d Matthew Hoggard8814413061,11
6.Szaurav Gángulí (k)e Graham Thorpe d Matthew Hoggard47957049,47
7.Vángípurapu Venkata Száí Laksmane Nasser Hussain d Richard Dawson28674041,79
8.Szandzsaj Bángare és d Richard Dawson361106032,72
9.Harbhadzsan Szinhlke d Richard Dawson140025,00
10.Ikbál Sziddikíkd Matthew Hoggard24282185,71
11.
Tinu Johánann2200100,00
Extrák12 testet érintve mellé, 4 rossz, 2 széles18
Összesen469

Kapuvesztések: 1-23 (Sivszundra Dász, 9.1 j), 2-76 (Anil Kumble, 35.6 j), 3-212 (Díp Dászguptá, 82.3 j), 4-290 (Ráhul Dravir, 107.3 j), 5-370 (Szacsin Tendulkar, 132.4 j), 6-378 (Szaurav Gángulí, 134.4 j), 7-430 (Vángípurapu Venkata Száí Laksman, 159.5 j), 8-436 (Harbhadzsan Szinh, 161.6 j), 9-449 (Szandzsaj Bángar, 165.6 j), 10-469 (Ikbál Sziddikí, 168.6 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Matthew Hoggard32 (192)99833,06---10
2.Jimmy Ormond28 (168)87012,50---10
3.Mark Butcher7 (42)11912,71---02
4.Andrew Flintoff34 (204)118002,35---00
5.Craig White25 (150)85612,24---20
6.Richard Dawson43 (258)613443,11---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Butchere (hely.: Dzsekab Mártin) d Tinu Johánan18902020,00
2.Marcus Trescothicke Ikbál Sziddikí d Tinu Johánan46959048,42
3.Nasser Hussain (k)kd Anil Kumble12192063,15
4.Graham Thorpee és d Anil Kumble621208051,66
5.Mark Ramprakashlke d Anil Kumble28613045,90
6.Andrew Flintoffe Szaurav Gángulí d Anil Kumble4210200,00
7.Craig Whitee Díp Dászguptá d Harbhadzsan Szinh22343064,70
8.James Foster lke d Harbhadzsan Szinh5201025,00
9.Jimmy Ormondkd Anil Kumble01000,00
10.Richard Dawsonkd Anil Kumble11231047,82
11.
Matthew Hoggardn04000,00
Extrák10 mellé, 13 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles27
Összesen235

Kapuvesztések: 1-68 (Mark Butcher, 28.6 j), 2-82 (Marcus Trescothick, 32.4 j), 3-87 (Nasser Hussain, 35.5 j), 4-159 (Mark Ramprakash, 55.3 j), 5-163 (Andrew Flintoff, 55.5 j), 6-196 (Craig White, 66.1 j), 7-206 (James Foster, 70.6 j), 8-207 (Jimmy Ormond, 71.2 j), 9-224 (Graham Thorpe, 75.5 j), 10-235 (Richard Dawson, 77.4 j)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tinu Johánan17 (102)35623,29---31
2.Ikbál Sziddikí8 (48)31602,00---00
3.Anil Kumble28.4 (172)68162,82---00
4.Harbhadzsan Szinh24 (144)95922,45---00

4. játékrész

Ütés (India, cél: 5):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Ikbál Sziddikín5210250,00
2.
Díp Dászguptá n0000-
Ráhul Dravirnks-----
Vángípurapu Venkata Száí Laksmannks-----
Szacsin Tendulkarnks-----
Szaurav Gángulí (k)nks-----
Szandzsaj Bángarnks-----
Anil Kumblenks-----
Harbhadzsan Szinhnks-----
Sivszundra Dásznks-----
Tinu Johánannks-----
Összesen5

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Matthew Hoggard0.2 (2)05015,00---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének