KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

212. női ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m5411

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (az ütést választották)
Új-Zéland148/9 (50/50 j)
Ausztrália149/3 (45/50 j)
EredményAusztrália nyert 7 kapuval (30 dobás maradt)
Időpont1996. február 4.
HelyszínAdelaide Oval (Adelaide)
A mérkőzés embereLisa Keightley (Ausztrália)(?)1. jr: -
2. jr: 61 futás, nem esett ki

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Debbie Hockleye Zoe Goss d Olivia Magno501146043,85
2.Trudy Andersone Kim Fazackerley d Cathryn Fitzpatrick014000,00
3.Maia Lewise Zoe Goss d Joanne Broadbent112008,33
4.Emily Drumme Zoe Goss d Kim Fazackerley12232052,17
5.Kirsty Bonde Zoe Goss d Joanne Garey290022,22
6.Katrina Keenanl Julia Price d Joanne Garey19601031,66
7.Sarah Illingworth (k) lke d Joanne Broadbent14202070,00
8.Justine Russellkd Joanne Broadbent08000,00
9.Sarah McLauchlane és d Cathryn Fitzpatrick4120033,33
10.
Julie Harrisn191520126,66
11.
Catherine Campbelln6140042,85
Extrák4 mellé, 6 testet érintve mellé, 1 rossz, 10 széles21
Összesen148

Kapuvesztések: 1-13 (Trudy Anderson), 2-25 (Maia Lewis), 3-46 (Emily Drumm), 4-52 (Kirsty Bond), 5-100 (Debbie Hockley), 6-101 (Katrina Keenan), 7-104 (Justine Russell), 8-118 (Sarah McLauchlan), 9-124 (Sarah Illingworth)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick10 (60)03223,20---13
2.Joanne Broadbent10 (60)32532,50---04
3.Kim Fazackerley7 (42)02713,85---01
4.Zoe Goss4 (24)11303,25---00
5.Joanne Garey10 (60)02122,09---00
6.Olivia Magno9 (54)12012,22---02

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 149, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Belinda Clark (k)lke d Julie Harris37775048,05
2.
Lisa Keightleyn611268048,41
3.Lee-Anne Hunterlke d Sarah McLauchlan23421054,76
4.Karen Roltone Debbie Hockley d Emily Drumm10272037,03
5.
Zoe Gossn01000,00
Joanne Gareynks-----
Joanne Broadbentnks-----
Olivia Magnonks-----
Kim Fazackerleynks-----
Cathryn Fitzpatricknks-----
Julia Price nks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 1 rossz, 14 széles18
Összesen149

Kapuvesztések: 1-72 (Belinda Clark), 2-103 (Lee-Anne Hunter), 3-141 (Karen Rolton)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katrina Keenan9 (54)32402,66---04
2.Julie Harris7 (42)31311,85---00
3.Emily Drumm10 (60)04314,30---04
4.Justine Russell5 (30)02805,60---05
5.Catherine Campbell10 (60)21701,70---00
6.Sarah McLauchlan4 (24)02115,25---11

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének