KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

349. női ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m5777

A pénzfeldobást nyerteAusztrália (az ütést választották)
Ausztrália190/7 (50/50 j)
Anglia136 (47.3/50 j)
EredményAusztrália nyert 54 futással
Időpont2000. december 10.
Bajnokság, torna, sorozat2000-es világbajnokság (csoportkör)
HelyszínLincoln Green (Lincoln)
A mérkőzés embereCathryn Fitzpatrick (Ausztrália)(?)1. jr: 18 futás, nem esett ki
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Lisa Keightleykd Clare Taylor10321031,25
2.Belinda Clark (k)e Dawn Holden d Clare Taylor2100020,00
3.Karen Roltone Lucy Pearson d Clare Taylor17383044,73
4.Zoe Gosslke d Melissa Reynard49794062,02
5.Joanne Broadbentkd Clare Connor10400025,00
6.Olivia Magnoe Barbara Daniels d Melissa Reynard32510062,74
7.Julia Price lke d Clare Connor15181083,33
8.
Terry McGregorn21231091,30
9.
Cathryn Fitzpatrickn181030180,00
Charmaine Masonnks-----
Avril Faheynks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 1 rossz, 13 széles16
Összesen190

Kapuvesztések: 1-4 (Belinda Clark, 3.3 j), 2-26 (Lisa Keightley, 10.5 j), 3-35 (Karen Rolton, 14.4 j), 4-66 (Joanne Broadbent, 24.4 j), 5-133 (Zoe Goss, 41.1 j), 6-134 (Olivia Magno, 41.4 j), 7-158 (Julia Price, 46.3 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clare Taylor10 (60)33033,00---05
2.Lucy Pearson10 (60)04004,00---03
3.Sarah Collyer10 (60)02002,00---11
4.Clare Connor10 (60)04824,80---02
5.Dawn Holden5 (30)02605,20---02
6.Melissa Reynard5 (30)02424,80---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 191, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Charlotte Edwardskd Cathryn Fitzpatrick02000,00
2.Kathryn Lengkd Cathryn Fitzpatrick12222054,54
3.Barbara Danielskd Charmaine Mason28664042,42
4.Claire Taylore Terry McGregor d Avril Fahey45856052,94
5.Jane Smit e Julia Price d Karen Rolton011000,00
6.Clare Connor (k)e Belinda Clark d Avril Fahey22352062,85
7.Melissa Reynardlke d Charmaine Mason15300050,00
8.Sarah Collyere Olivia Magno d Avril Fahey270028,57
9.Clare Taylore (hely.: Julie Hayes) d Cathryn Fitzpatrick3130023,07
10.Dawn Holdenkd Charmaine Mason2110018,18
11.
Lucy Pearsonn03000,00
Extrák3 mellé, 4 széles7
Összesen136

Kapuvesztések: 1-0 (Charlotte Edwards, 0.2 j), 2-13 (Kathryn Leng, 6.2 j), 3-65 (Barbara Daniels, 24.2 j), 4-77 (Jane Smit, 28.4 j), 5-93 (Claire Taylor, 33.3 j), 6-117 (Clare Connor, 39.6 j), 7-125 (Sarah Collyer, 41.6 j), 8-130 (Melissa Reynard, 43.3 j), 9-136 (Clare Taylor, 46.3 j), 10-136 (Dawn Holden, 47.3 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick9 (54)32232,44---00
2.Terry McGregor7 (42)11402,00---00
3.Charmaine Mason8.3 (51)32032,35---00
4.Olivia Magno8 (48)02503,12---01
5.Karen Rolton4 (24)01112,75---00
6.Avril Fahey6 (36)02333,83---01
7.Zoe Goss5 (30)01803,59---02

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének