KrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

1065. ENN (Ausztrália - India)

Krikettgalaxis-azonosító: m3795

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (az ütést választották)

Ausztrália: 258 (50/50 j)

India: 242 (48/50 j)

Eredmény: Ausztrália nyert 16 futással

Időpont: 1996. február 27.

Bajnokság, torna, sorozat: 1996-os ENN-világbajnokság (A csoport)

Napszakok: nappal és éjjel

Helyszín: Vánkhere stadion (Mumbai)

A mérkőzés embere: Mark Waugh (Ausztrália)(?)1. jr: 126 futás
2. jr: 1 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Waughkif1261358393,33
2.Mark Taylor (k)e Dzsavágal Srínáth d Venkatapati Radzsú59738180,82
3.Ricky Pontinge Szandzsaj Mándzsrekar d Venkatapati Radzsú12210057,14
4.Steve Waughkif7150046,66
5.Stuart Lawe és d Anil Kumble21311067,74
6.Michael Bevankif6500120,00
7.Shane Leekif9100090,00
8.Ian Healy e Anil Kumble d Venkates Praszád6100060,00
9.Shane Warnee Mohammad Adzsharuddín d Venkates Praszád01000,00
10.Damien Flemingkif01000,00
11.
Glenn McGrathn0000-
Extrák8 testet érintve mellé, 2 rossz, 2 széles12
Összesen258

Kapuvesztések: 1-103 (Mark Taylor), 2-140 (Ricky Ponting), 3-157 (Steve Waugh), 4-232 (Mark Waugh), 5-237 (Stuart Law), 6-244 (Michael Bevan), 7-258 (Shane Lee), 8-258 (Shane Warne), 9-258 (Ian Healy), 10-258 (Damien Fleming)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Manodzs Prabhákar10 (60)05505,50---00
2.Dzsavágal Srínáth10 (60)15105,09---00
3.Venkates Praszád10 (60)04924,90---22
4.Anil Kumble10 (60)14714,70---00
5.Venkatapati Radzsú10 (60)04824,80---00

2. játékrész

Ütés (India, cél: 259, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Adzsaj Dzsadedzsálke d Damien Fleming117005,88
2.Szacsin Tendulkarl Ian Healy d Mark Waugh9084141107,14
3.Vinod Kámblíkd Damien Fleming02000,00
4.Mohammad Adzsharuddín (k)kd Damien Fleming10171058,82
5.Szandzsaj Mándzsrekare Ian Healy d Steve Waugh62917068,13
6.Manodzs Prabhákarkif360050,00
7.Najan Mongijá e Mark Taylor d Shane Warne27323084,37
8.Anil Kumblekd Damien Fleming17223077,27
9.Dzsavágal Srínáthe Shane Lee d Damien Fleming7121058,33
10.Venkates Praszáde Michael Bevan d Steve Waugh02000,00
11.
Venkatapati Radzsún340075,00
Extrák5 mellé, 8 testet érintve mellé, 1 rossz, 8 széles22
Összesen242

Kapuvesztések: 1-7 (Adzsaj Dzsadedzsá), 2-7 (Vinod Kámblí), 3-70 (Mohammad Adzsharuddín), 4-143 (Szacsin Tendulkar), 5-147 (Manodzs Prabhákar), 6-201 (Najan Mongijá), 7-205 (Szandzsaj Mándzsrekar), 8-224 (Dzsavágal Srínáth), 9-231 (Venkates Praszád), 10-242 (Anil Kumble)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Glenn McGrath8 (48)34806,00---10
2.Damien Fleming9 (54)03654,00---02
3.Shane Warne10 (60)12812,80---02
4.Shane Lee3 (18)02307,66---02
5.Mark Waugh10 (60)04414,39---01
6.Michael Bevan5 (30)02805,60---00
7.Steve Waugh3 (18)02227,33---01

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének