Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

904. női NH20 (Kenya – Ruanda)

Krikettgalaxis-azonosító: m10448

A pénzfeldobást nyerteKenya (az ütést választották)
Kenya129/3 (20/20 j)
Ruanda104/7 (20/20 j)
EredményKenya nyert 25 futással
Időpont2021. június 10.
Bajnokság, torna, sorozat2021-es Kwibuka-kupa (csoportkör)
HelyszínGahangai nemzetközi krikettstadion (Gahanga)
A mérkőzés embereQueentor Abel (Kenya)(?)1. jr: 47 futás, nem esett ki
2. jr: 2 kapu, 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Kenya):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Queentor Abeln47552085,45
2.Veronica Abugae Josiane Nyirankundineza d Henriette Ishimwe47546087,03
3.Margaret Ngoche (k)kd Henriette Ishimwe12820150,00
4.Sharon Jumalke d Henriette Ishimwe230066,66
5.
Sarah Wetoton01000,00
Ruth Achando nks-----
Esther Wachiranks-----
Lavendah Idambonks-----
Jane Otienonks-----
Fiavia Odhiambonks-----
Melvin Idambonks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 1 rossz, 18 széles21
Összesen129

Kapuvesztések: 1-104 (Veronica Abuga, 16.5 j), 2-127 (Margaret Ngoche, 19.2 j), 3-129 (Sharon Juma, 19.5 j)

Dobás (Ruanda):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Immaculee Muhawenimana4 (24)03007,50---19
2.Josiane Nyirankundineza4 (24)03007,50---05
3.Henriette Ishimwe4 (24)02235,50---00
4.Margueritte Vumiliya4 (24)02506,25---02
5.Sifa Ingabire4 (24)02005,00---00

2. játékrész

Ütés (Ruanda, cél: 130, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Sifa Ingabiree és d Queentor Abel15200075,00
2.Delphine Mukarurangwae és d Melvin Idambo11160068,75
3.Henriette Ishimwelke d Queentor Abel4410100,00
4.Marie Bimenyimanakd Lavendah Idambo31372083,78
5.Gisele Ishimwekif3300100,00
6.Cathia Uwamahorol Ruth Achando d Esther Wachira19201095,00
7.
Sarah Uwera (k)n10140071,42
8.Flora Irakoze kd Lavendah Idambo2200100,00
9.
Margueritte Vumiliyan8410200,00
Josiane Nyirankundinezanks-----
Immaculee Muhawenimananks-----
Extrák1 széles1
Összesen104

Kapuvesztések: 1-17 (Delphine Mukarurangwa, 3.3 j), 2-22 (Henriette Ishimwe, 4.3 j), 3-37 (Sifa Ingabire, 8.2 j), 4-41 (Gisele Ishimwe, 8.6 j), 5-75 (Cathia Uwamahoro, 15.1 j), 6-93 (Marie Bimenyimana, 18.4 j), 7-95 (Flora Irakoze, 18.6 j)

Dobás (Kenya):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Fiavia Odhiambo2 (12)01005,00---01
2.Melvin Idambo4 (24)01814,50---00
3.Queentor Abel4 (24)01724,25---00
4.Esther Wachira4 (24)02215,50---00
5.Sarah Wetoto3 (18)02006,66---00
6.Lavendah Idambo3 (18)01725,66---00