Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1341. NH20 (Gibraltár – Svájc)

Krikettgalaxis-azonosító: m11949

A pénzfeldobást nyerteGibraltár (az ütést választották)
Gibraltár133/9 (20/20 j)
Svájc134/1 (14.4/20 j)
EredménySvájc nyert 9 kapuval (32 dobás maradt)
Időpont2021. október 22.
Bajnokság, torna, sorozat2021-es Valletta-kupa (csoportkör, 2. számú mérkőzés)
HelyszínA Marsa SC krikettpályája (Marsa)
A mérkőzés embereOsama Mahmood (Svájc)(?)1. jr: 1 elkapás
2. jr: 58 futás, nem esett ki
MegjegyzésEz volt Svájc első férfi NH20-as mérkőzése.

1. játékrész

Ütés (Gibraltár):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Balaji Pai (k)e Aidan Andrews d Ashwin Vinod141211116,66
2.Louis Brucee Noorkhan Ahmedi d Ali Nayyer312720114,81
3.Philip Raikese Arjun Vinod d Ashwin Vinod590055,55
4.Chris Delanye Arjun Vinod d Aidan Andrews18231078,26
5.James Fitzgeralde Ali Nayyer d Aidan Andrews171701100,00
6.Patrick Hatchmane Osama Mahmood d Aidan Andrews131201108,33
7.Kenroy Nestore Noorkhan Ahmedi d Ali Nayyer10121083,33
8.Andrew Reyeslke d Ali Nayyer0Kacsa1000,00
9.Joseph Marpleskif2200100,00
10.
Luke Collado n6610100,00
11.
Charles Harrisonn0000-
Extrák3 mellé, 3 testet érintve mellé, 1 rossz, 10 széles17
Összesen133

Kapuvesztések: 1-19 (Balaji Pai, 2.5 j), 2-26 (Philip Raikes, 4.2 j), 3-59 (Chris Delany, 9.6 j), 4-83 (Louis Bruce, 12.5 j), 5-108 (James Fitzgerald, 15.5 j), 6-121 (Patrick Hatchman, 17.5 j), 7-122 (Andrew Reyes, 18.1 j), 8-125 (Kenroy Nestor, 18.5 j), 9-126 (Joseph Marples, 18.6 j)

Dobás (Svájc):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ashwin Vinod4 (24)02726,75100201
2.Ali Nayyer4 (24)02536,25101003
3.Osama Mahmood4 (24)11604,00162000
4.Stefan Franklin3 (18)02709,0052013
5.Aidan Andrews4 (24)02135,25101000
6.Arjun Vinod1 (6)011011,0000100

2. játékrész

Ütés (Svájc, cél: 134, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Osama Mahmoodn584643126,08
2.Idrees Ul Haquee James Fitzgerald d Charles Harrison352114166,66
3.
Anser Mehmood (k)n20230186,95
Arjun Vinodnks-----
Ashwin Vinodnks-----
Aidan Andrewsnks-----
Asad Mahmoodnks-----
Ali Nayyernks-----
Noorkhan Ahmedinks-----
Nicolas Henderson nks-----
Stefan Franklinnks-----
Extrák5 mellé, 2 rossz, 14 széles21
Összesen134

Kapuvesztések: 1-75 (Idrees Ul Haque, 6.6 j)

Dobás (Gibraltár):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Balaji Pai4 (24)02305,75131101
2.Kenroy Nestor2 (12)020010,0061111
3.James Fitzgerald2 (12)026013,0032200
4.Charles Harrison2 (12)01919,5091211
5.Chris Delany2 (12)01708,5060103
6.Louis Bruce2 (12)020010,0020103
7.Andrew Reyes0.4 (4)0406,0020002