Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

473. BBL-mérkőzés (Sydney Sixers – Melbourne Renegades)

Krikettgalaxis-azonosító: m12441

FormátumHúsz20
Az ütőfeldobást nyerteSydney Sixers (az ütést választották)
Sydney Sixers150/6 (20/20 j)
Melbourne Renegades105 (17/20 j)
EredményA Sydney Sixers nyert 45 futással
Időpont2022. január 11.
Bajnokság, torna, sorozat2021–2022-es BBL (csoportkör, 43. számú mérkőzés)
Napszakokéjjel
HelyszínKardinia Park (Geelong)
A mérkőzés embereBen Dwarshuis (Sydney Sixers)(?)1. jr: -
2. jr: 5 kapu

1. játékrész

Ütés (Sydney Sixers):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Josh Philippe e Jake Fraser-McGurk d Josh Lalor0Kacsa3000,00
2.Jack Edwardse Jake Fraser-McGurk d Cameron Boyce403431117,64
3.Daniel Hughese Nic Maddinson d Cameron Boyce171611106,25
4.Moisés Henriques (k)e Mackenzie Harvey d Kane Richardson493541140,00
5.Daniel Christiane Sam Harper d Will Sutherland222130104,76
6.Sádáb Háne Sam Harper d Kane Richardson12720171,42
7.
Sean Abbottn1100100,00
8.
Hayden Kerrn5300166,66
Ben Dwarshuisnks-----
Jackson Birdnks-----
Todd Murphynks-----
Extrák4 széles4
Összesen150

Kapuvesztések: 1-0 (Josh Philippe, 0.3 j), 2-44 (Daniel Hughes, 6.4 j), 3-71 (Jack Edwards, 10.1 j), 4-124 (Daniel Christian, 16.6 j), 5-144 (Moisés Henriques, 19.1 j), 6-144 (Sádáb Hán, 19.2 j)

Dobás (Melbourne Renegades):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Josh Lalor4 (24)03017,50144101
2.Kane Richardson4 (24)03729,2565000
3.Will Sutherland3 (18)030110,0044002
4.Cameron Boyce4 (24)01523,7590000
5.Zahír Hán4 (24)02706,7570101
6.Nic Maddinson1 (6)011011,0010100

2. játékrész

Ütés (Melbourne Renegades):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Aaron Finchlke d Sean Abbott340075,00
2.Jake Fraser-McGurklke d Jackson Bird6410150,00
3.Shaun Marshkd Hayden Kerr393641108,33
4.Nic Maddinson (k)e Josh Philippe d Todd Murphy9160056,25
5.Mackenzie Harveye Josh Philippe d Ben Dwarshuis7110063,63
6.Sam Harper e Sean Abbott d Ben Dwarshuis15702214,28
7.Will Sutherlande Jack Edwards d Ben Dwarshuis340075,00
8.Cameron Boycekd Sean Abbott0Kacsa1000,00
9.
Kane Richardsonn151001150,00
10.Josh Lalorkd Ben Dwarshuis560083,33
11.Zahír Hánkd Ben Dwarshuis0Kacsa3000,00
Extrák3 testet érintve mellé3
Összesen105

Kapuvesztések: 1-7 (Jake Fraser-McGurk, 0.5 j), 2-11 (Aaron Finch, 1.4 j), 3-41 (Nic Maddinson, 7.5 j), 4-65 (Mackenzie Harvey, 11.2 j), 5-68 (Shaun Marsh, 12.1 j), 6-73 (Will Sutherland, 13.1 j), 7-85 (Sam Harper, 13.4 j), 8-85 (Cameron Boyce, 14.1 j), 9-105 (Josh Lalor, 16.3 j), 10-105 (Zahír Hán, 16.6 j)

Dobás (Sydney Sixers):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jackson Bird3 (18)01916,3393000
2.Sean Abbott3 (18)01826,00111100
3.Todd Murphy3 (18)01314,3350000
4.Hayden Kerr3 (18)01816,0050100
5.Ben Dwarshuis4 (24)02656,50121200
6.Sádáb Hán1 (6)0808,0010000