Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

622. NH20 (Karib-térség – Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m2631

A pénzfeldobást nyerteAnglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Karib-térség176/9 (20/20 j)
Anglia155 (19.3/20 j)
EredményA Karib-térség nyert 21 futással
Időpont2017. szeptember 16.
Napszakoknappal és éjjel
HelyszínFolyóparti krikettpálya (Chester-le-Street)
A mérkőzés embereSunil Narine (Karib-térség)(?)1. jr: 2 futás
2. jr: 2 kapu

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Chris Gaylekif402134190,47
2.Evin Lewise Joe Root d Liam Plunkett512863182,14
3.Marlon Samuelse Joe Root d Liam Plunkett10131076,92
4.Chadwick Walton e David Willey d Adil Rashid13801162,50
5.Kieron Pollarde Tom Curran d Liam Plunkett671085,71
6.Rovman Powelle Chris Jordan d Tom Curran281912147,36
7.Carlos Brathwaite (k)kd Adil Rashid240050,00
8.Sunil Narinelke d Adil Rashid230066,66
9.
Ashley Nursen131201108,33
10.Jerome Taylorlke d Chris Jordan130033,33
11.
Kesrick Williamsn2200100,00
Extrák1 testet érintve mellé, 7 széles8
Összesen176

Kapuvesztések: 1-77 (Chris Gayle, 6.3 j), 2-106 (Evin Lewis, 10.1 j), 3-115 (Marlon Samuels, 10.5 j), 4-123 (Kieron Pollard, 12.2 j), 5-127 (Chadwick Walton, 13.4 j), 6-138 (Carlos Brathwaite, 15.1 j), 7-142 (Sunil Narine, 15.6 j), 8-165 (Rovman Powell, 18.3 j), 9-167 (Jerome Taylor, 19.2 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.David Willey2 (12)020010,0061201
2.Joe Root2 (12)01105,5061002
3.Tom Curran4 (24)046111,5083401
4.Chris Jordan4 (24)046111,5053302
5.Liam Plunkett4 (24)02736,75102101
6.Adil Rashid4 (24)02536,25102100

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 177, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jason Roye Evin Lewis d Jerome Taylor0Kacsa1000,00
2.Alex Haleskd Carlos Brathwaite431781252,94
3.Joe Roote Carlos Brathwaite d Ashley Nurse17192089,47
4.Eoin Morgan (k)e Evin Lewis d Sunil Narine270028,57
5.Jos Buttler e Rovman Powell d Kesrick Williams302720111,11
6.Johnny Bairstowe (hely.: Jason Mohammed) d Carlos Brathwaite272111128,57
7.Adil Rashide Chadwick Walton d Kesrick Williams120050,00
8.David Willeylev Chadwick Walton d Sunil Narine130033,33
9.Liam Plunkettkd Carlos Brathwaite181120163,63
10.Chris Jordane Rovman Powell d Kesrick Williams670085,71
11.
Tom Currann120050,00
Extrák5 testet érintve mellé, 4 széles9
Összesen155

Kapuvesztések: 1-0 (Jason Roy, 0.1 j), 2-64 (Alex Hales, 5.5 j), 3-66 (Joe Root, 6.3 j), 4-68 (Eoin Morgan, 7.4 j), 5-118 (Jos Buttler, 14.1 j), 6-124 (Adil Rashid, 14.6 j), 7-127 (David Willey, 15.5 j), 8-129 (Johnny Bairstow, 16.2 j), 9-148 (Chris Jordan, 18.2 j), 10-155 (Liam Plunkett, 19.3 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jerome Taylor3 (18)040113,3345100
2.Kesrick Williams4 (24)03538,7574003
3.Carlos Brathwaite3.3 (21)02035,71112000
4.Sunil Narine4 (24)01523,75131000
5.Ashley Nurse3 (18)02317,6652001
6.Kieron Pollard2 (12)01708,5041100