Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

763. NH20 (Dél-Afrika – Srí Lanka)

Krikettgalaxis-azonosító: m2805

A pénzfeldobást nyerteSrí Lanka (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Dél-Afrika198/2 (20/20 j)
Srí Lanka137 (15.4/17 j)
EredményDél-Afrika nyert 45 futással (DL-eljárással módosított cél Srí Lanka számára: 183)
Időpont2019. március 24.
Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként20
HelyszínWanderers stadion (Johannesburg)
A mérkőzés embereDwaine Pretorius (Dél-Afrika)(?)1. jr: 77 futás, nem esett ki
2. jr: 1 kapu

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Aiden Markrame Laszit Málinga d Szuranga Lakmál151211125,00
2.Reeza Hendrickskd Dzsepri Vándarszé665282126,92
3.
Dwaine Pretoriusn774273183,33
4.
Jean-Paul Duminy (k)n341423242,85
David Millernks-----
Sinethemba Qeshile nks-----
Andile Phehlukwayonks-----
Chris Morrisnks-----
Junior Dalanks-----
Lutho Sipamlanks-----
Tabraiz Shamsinks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 4 széles6
Összesen198

Kapuvesztések: 1-37 (Aiden Markram, 5.5 j), 2-127 (Reeza Hendricks, 14.6 j)

Dobás (Srí Lanka):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Laszit Málinga4 (24)040010,0085102
2.Iszuru Udána4 (24)03609,0093202
3.Dhanandzsaja da Szilvá1 (6)0505,0041000
4.Szuranga Lakmál4 (24)03819,5065100
5.Akila Dhanandzsaja4 (24)042010,5023200
6.Dzsepri Vándarszé3 (18)035111,6661300

2. játékrész

Ütés (Srí Lanka, cél: 183, méghozzá 17 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Nirósan Dikvella e Sinethemba Qeshile d Andile Phehlukwayo382270172,72
2.Dhanandzsaja da Szilválke d Dwaine Pretorius891088,88
3.Aviska Pranándulke d Andile Phehlukwayo130033,33
4.Kamindu Mendisze David Miller d Junior Dala120050,00
5.Endzseló Peréráe David Miller d Junior Dala151021150,00
6.Tiszara Perérákif8800100,00
7.Iszuru Udánae David Miller d Andile Phehlukwayo362304156,52
8.Akila Dhanandzsajae Aiden Markram d Lutho Sipamla9111081,81
9.Laszit Málinga (k)e Chris Morris d Andile Phehlukwayo0Kacsa4000,00
10.Szuranga Lakmálkd Lutho Sipamla0Kacsa3000,00
11.
Dzsepri Vándarszén0000-
Extrák8 testet érintve mellé, 1 rossz, 12 széles21
Összesen137

Kapuvesztések: 1-42 (Dhanandzsaja da Szilvá, 4.1 j), 2-55 (Nirósan Dikvella, 5.2 j), 3-57 (Aviska Pranándu, 5.5 j), 4-61 (Kamindu Mendisz, 6.1 j), 5-79 (Endzseló Perérá, 8.4 j), 6-96 (Tiszara Perérá, 10.3 j), 7-137 (Iszuru Udána, 14.2 j), 8-137 (Laszit Málinga, 14.6 j), 9-137 (Akila Dhanandzsaja, 15.1 j), 10-137 (Szuranga Lakmál, 15.4 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Chris Morris3 (18)02207,3363001
2.Junior Dala3 (18)02929,6694101
3.Andile Phehlukwayo3 (18)02448,00112115
4.Dwaine Pretorius1 (6)012112,0022000
5.Tabraiz Shamsi4 (24)02005,00100004
6.Lutho Sipamla1.4 (10)022213,2050300