Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

812. NH20 (Thaiföld – Maldív-szigetek)

Krikettgalaxis-azonosító: m2879

A pénzfeldobást nyerteThaiföld (az ütést választották)
Thaiföld130/7 (20/20 j)
Maldív-szigetek131/8 (20/20 j)
EredményA Maldív-szigetek nyert 2 kapuval (0 dobás maradt)
Időpont2019. június 26.
HelyszínKinrarai akadémiai pálya (Puchong)
A mérkőzés embereNilanta Kuré (Maldív-szigetek)(?)1. jr: -
2. jr: 40 futás

1. játékrész

Ütés (Thaiföld):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Daniel Jacobs*e Abrahím Haszan d Mohammad Mahfúz20302066,66
2.Md Shafiqul Haque* kif301632187,50
3.Henno Jordaan*e Sáfráz Dzsalíl d Safí Szaíd490044,44
4.Naveed Pathan*e Vedagé Málinda d Umar Ádam343112109,67
5.Nicholas Janes*kd Mohammad Mahfúz9101090,00
6.Anowarul Islam*kd Umar Ádam130033,33
7.Ziaul Hoque*e Vedagé Málinda d Umar Ádam14811175,00
8.
Chanchai Pengkumta*n580062,50
9.
Sittipong Hongsi*n7510140,00
Vichanath Singh* (k)nks-----
Mahsid Faheem*nks-----
Extrák2 mellé, 2 testet érintve mellé, 2 széles6
Összesen130

Kapuvesztések: 1-41 (Md Shafiqul Haque*, 5.2 j), 2-51 (Henno Jordaan*, 7.5 j), 3-72 (Daniel Jacobs*, 11.5 j), 4-99 (Nicholas Janes*, 15.3 j), 5-102 (Anowarul Islam*, 16.2 j), 6-107 (Naveed Pathan*, 16.5 j), 7-122 (Ziaul Hoque*, 18.6 j)

Dobás (Maldív-szigetek):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Abrahím Haszan4 (24)02606,50---01
2.Safí Szaíd4 (24)02416,00---00
3.Csandana Lijanagé1 (6)014014,00---00
4.Nilanta Kuré4 (24)02506,25---01
5.Mohammad Mahfúz4 (24)02025,00---00
6.Umar Ádam3 (18)01735,66---00

2. játékrész

Ütés (Maldív-szigetek, cél: 131, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Umar Ádame Anowarul Islam* d Naveed Pathan*151420107,14
2.Ahmed Haszanl Md Shafiqul Haque* d Vichanath Singh*21321065,62
3.Sáfráz Dzsalíl lke d Mahsid Faheem*0Kacsa1000,00
4.Mohammad Rasváne Mahsid Faheem* d Ziaul Hoque*671085,71
5.Nilanta Kurée Anowarul Islam* d Mahsid Faheem*403432117,64
6.Mohammad Mahfúz (k)e Vichanath Singh* d Sittipong Hongsi*6100060,00
7.Hászan Rasíde Ziaul Hoque* d Md Shafiqul Haque*131001130,00
8.Abrahím Haszankif580062,50
9.
Vedagé Málindan10501200,00
10.
Csandana Lijanagén0000-
Safí Szaídnks-----
Extrák1 mellé, 1 testet érintve mellé, 1 rossz, 12 széles15
Összesen131

Kapuvesztések: 1-27 (Umar Ádam, 3.5 j), 2-31 (Sáfráz Dzsalíl, 4.4 j), 3-41 (Mohammad Rasván, 6.1 j), 4-56 (Ahmed Haszan, 11.1 j), 5-76 (Mohammad Mahfúz, 13.6 j), 6-103 (Hászan Rasíd, 16.5 j), 7-119 (Nilanta Kuré, 18.4 j), 8-129 (Abrahím Haszan, 19.5 j)

Dobás (Thaiföld):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Mahsid Faheem*4 (24)02025,00---11
2.Chanchai Pengkumta*1 (6)012012,00---02
3.Naveed Pathan*3 (18)02819,33---01
4.Ziaul Hoque*4 (24)01413,50---00
5.Vichanath Singh*4 (24)01513,75---00
6.Sittipong Hongsi*1 (6)015115,00---02
7.Md Shafiqul Haque*3 (18)02518,33---00