KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

885. ENN (Ausztrália - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m3484

A pénzfeldobást nyerteAusztrália (az ütést választották)
Ausztrália281/6 (50/50 j)
Dél-Afrika193 (43/50 j)
EredményAusztrália nyert 88 futással
Időpont1994. február 22.
HelyszínSt George’s Park (Port Elizabeth)
A mérkőzés embereMark Waugh (Ausztrália)(?)1. jr: 60 futás
2. jr: 1 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Taylore David Richardson d Fanie de Villiers290022,22
2.David Boonkd Fanie de Villiers761057072,38
3.Dean Joneskif67927072,82
4.Mark Waughe Jonty Rhodes d Craig Matthews605542109,09
5.Craig McDermottkif15910166,66
6.Steve Waughe Craig Matthews d Allan Donald181530120,00
7.
Allan Border (k)n401743235,29
8.
Ian Healy n1100100,00
Paul Reiffelnks-----
Shane Warnenks-----
Glenn McGrathnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 széles2
Összesen281

Kapuvesztések: 1-12 (Mark Taylor), 2-135 (Dean Jones), 3-180 (David Boon), 4-198 (Craig McDermott), 5-233 (Steve Waugh), 6-276 (Mark Waugh)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Fanie de Villiers10 (60)15525,50---00
2.Craig Matthews10 (60)14614,60---00
3.Allan Donald10 (60)06016,00---01
4.Hansie Cronje10 (60)16206,20---00
5.Pat Symcox4 (24)02506,25---00
6.Adrian Kuiper6 (36)03205,33---00

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 282, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Peter Kirstene Glenn McGrath d Shane Warne27663040,90
2.Gary Kirstenkd Craig McDermott6151040,00
3.Hansie Cronjee Craig McDermott d Steve Waugh45581177,58
4.Jonty Rhodese Ian Healy d Mark Waugh36451080,00
5.Kepler Wessels (k)kif5510100,00
6.Adrian Kuiperkd Craig McDermott331732194,11
7.
David Richardson n23321071,87
8.Pat Symcoxe David Boon d Shane Warne4120033,33
9.Craig Matthewskd Shane Warne05000,00
10.Fanie de Villierskd Shane Warne4120033,33
11.Allan Donaldkd Craig McDermott02000,00
Extrák6 testet érintve mellé, 4 rossz10
Összesen193

Kapuvesztések: 1-8 (Gary Kirsten), 2-49 (Peter Kirsten), 3-115 (Hansie Cronje), 4-125 (Kepler Wessels), 5-127 (Jonty Rhodes), 6-165 (Adrian Kuiper), 7-178 (Pat Symcox), 8-181 (Craig Matthews), 9-188 (Fanie de Villiers), 10-193 (Allan Donald)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Craig McDermott10 (60)13533,50---20
2.Glenn McGrath7 (42)21702,42---00
3.Paul Reiffel8 (48)04005,00---10
4.Shane Warne10 (60)03643,59---10
5.Steve Waugh4 (24)03318,25---00
6.Mark Waugh4 (24)02616,50---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének