Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1284. teszt (Anglia – Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m3569

A pénzfeldobást nyerteAnglia (az ütést választották)
Anglia353 (141.3 j), 328 (94.5 j)
Ausztrália419 (121.5 j), 156 (61.1 j)
EredményAnglia nyert 106 futással
Időpont1995. január 26. – 1995. január 30.
Tervezett játéknapok5
HelyszínAdelaide Oval (Adelaide)
A mérkőzés emberePhil DeFreitas (Anglia)(?)1. jr: 21 futás
2. jr: 2 kapu
3. jr: 88 futás
4. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Gooche Mark Waugh d Damien Fleming471054044,76
2.Mike Atherton (k)e David Boon d Damien Fleming802178036,86
3.Mike Gattinge Steve Waugh d Peter McIntyre11728614040,90
4.Graham Thorpee Mark Taylor d Shane Warne26355074,28
5.John Crawleykd Shane Warne281102025,45
6.Steve Rhodes e Mark Taylor d Craig McDermott6201030,00
7.Chris Lewise Greg Blewett d Craig McDermott10201050,00
8.Phil DeFreitase Greg Blewett d Peter McIntyre21322165,62
9.Angus Fraserkif7220031,81
10.Devon Malcolmkd Craig McDermott0Kacsa1000,00
11.
Phil Tufnelln05000,00
Extrák2 mellé, 5 testet érintve mellé, 2 rossz, 2 széles11
Összesen353

Kapuvesztések: 1-93 (Graham Gooch), 2-175 (Mike Atherton), 3-211 (Graham Thorpe), 4-286 (John Crawley), 5-293 (Steve Rhodes), 6-307 (Chris Lewis), 7-334 (Phil DeFreitas), 8-353 (Angus Fraser), 9-353 (Devon Malcolm), 10-353 (Mike Gatting)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Craig McDermott41 (246)156631,60---20
2.Damien Fleming25 (150)66522,60---01
3.Greg Blewett16 (96)45903,68---00
4.Shane Warne31 (186)97222,32---00
5.Peter McIntyre19.3 (117)35122,61---01
6.Mark Waugh9 (54)13303,66---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Michael Slatere Mike Atherton d Phil DeFreitas671146058,77
2.Mark Taylor (k)lke d Chris Lewis901997045,22
3.David Boone Steve Rhodes d Phil DeFreitas0Kacsa5000,00
4.Mark Waughe Steve Rhodes d Angus Fraser39643060,93
5.Steve Waughe Mike Atherton d Chris Lewis19332057,57
6.
Greg Blewettn10218012056,66
7.Ian Healy e Steve Rhodes d Devon Malcolm741216061,15
8.Shane Warnee Graham Thorpe d Angus Fraser7121058,33
9.Damien Fleminge Steve Rhodes d Devon Malcolm0Kacsa4000,00
10.Peter McIntyrekd Devon Malcolm0Kacsa6000,00
11.Craig McDermotte John Crawley d Angus Fraser571071,42
Extrák2 mellé, 7 testet érintve mellé, 7 rossz16
Összesen419

Kapuvesztések: 1-128 (Michael Slater), 2-130 (David Boon), 3-202 (Mark Taylor), 4-207 (Mark Waugh), 5-232 (Steve Waugh), 6-396 (Ian Healy), 7-405 (Shane Warne), 8-406 (Damien Fleming), 9-414 (Peter McIntyre), 10-419 (Craig McDermott)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Devon Malcolm26 (156)57833,00---20
2.Angus Fraser28.5 (173)69533,29---20
3.Phil Tufnell24 (144)56402,66---00
4.Phil DeFreitas20 (120)37023,50---00
5.Chris Lewis18 (108)18124,50---30
6.Graham Gooch5 (30)02204,39---00

3. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graham Gooche Ian Healy d Craig McDermott341013033,66
2.Mike Atherton (k)lke d Mark Waugh14550025,45
3.Mike Gattingkd Mark Waugh0Kacsa5000,00
4.Graham Thorpee Shane Warne d Craig McDermott8311710070,94
5.John Crawleye és d Mark Waugh711525046,71
6.Steve Rhodes e Damien Fleming d Shane Warne280025,00
7.Chris Lewiskd Damien Fleming7190036,84
8.Phil DeFreitase Ian Healy d Mark Waugh88959292,63
9.Angus Frasere Craig McDermott d Mark Waugh5110045,45
10.
Devon Malcolmn10411250,00
11.Phil Tufnelllke d Shane Warne0Kacsa3000,00
Extrák6 mellé, 8 testet érintve mellé14
Összesen328

Kapuvesztések: 1-26 (Mike Atherton), 2-30 (Mike Gatting), 3-83 (Graham Gooch), 4-154 (Graham Thorpe), 5-169 (Steve Rhodes), 6-181 (Chris Lewis), 7-270 (John Crawley), 8-317 (Angus Fraser), 9-317 (Phil DeFreitas), 10-328 (Phil Tufnell)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Craig McDermott27 (162)59623,55---00
2.Damien Fleming11 (66)33713,36---00
3.Shane Warne30.5 (185)98222,65---00
4.Mark Waugh14 (84)44052,85---00
5.Peter McIntyre8 (48)03604,50---00
6.Greg Blewett4 (24)02305,75---00

4. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 263):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mark Taylor (k)e Graham Thorpe d Devon Malcolm13322040,62
2.Michael Slatere Phil Tufnell d Devon Malcolm5290017,24
3.David Boone Steve Rhodes d Angus Fraser471057,14
4.Mark Waughe Mike Gatting d Phil Tufnell24333072,72
5.Steve Waughkd Devon Malcolm0Kacsa1000,00
6.Greg Blewette Steve Rhodes d Chris Lewis12540022,22
7.
Ian Healy n511364037,50
8.Shane Warnelke d Chris Lewis2200010,00
9.Craig McDermotte Steve Rhodes d Chris Lewis0Kacsa4000,00
10.Damien Fleminglke d Chris Lewis24662036,36
11.Peter McIntyrelke d Devon Malcolm0Kacsa4000,00
Extrák3 mellé, 5 testet érintve mellé, 13 rossz21
Összesen156

Kapuvesztések: 1-17 (Mark Taylor), 2-22 (David Boon), 3-22 (Michael Slater), 4-23 (Steve Waugh), 5-64 (Mark Waugh), 6-75 (Greg Blewett), 7-83 (Shane Warne), 8-83 (Craig McDermott), 9-152 (Damien Fleming), 10-156 (Peter McIntyre)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Devon Malcolm16.1 (97)33942,41---10
2.Angus Fraser12 (72)13713,08---20
3.Phil DeFreitas11 (66)33102,81---00
4.Chris Lewis13 (78)42441,84---70
5.Phil Tufnell9 (54)31711,88---30