Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1527. ENN (Srí Lanka – Zimbabwe)

Krikettgalaxis-azonosító: m4741

A pénzfeldobást nyerteZimbabwe (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Srí Lanka284/9 (50/50 j)
Zimbabwe65/1 (14.5/50 j)
EredményNincs eredmény
Időpont1999. december 11.
HelyszínA Queens SC krikettpályája (Bulawayo)

1. játékrész

Ütés (Srí Lanka):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szanat Dzsajaszúrija (k)e Guy Whittall d Gary Brent544480122,72
2.Romes Kaluvitárana kif54684079,41
3.Mávan Atapattue Murray Goodwin d Guy Whittall33464071,73
4.Mahéla Dzsajavardhanalke d Guy Whittall380037,50
5.Raszal Arnálde Andy Flower d Guy Whittall565331105,66
6.Tilakaratna Dilsánlev Andy Flower d Gary Brent35492071,42
7.Upul Csandanae Andy Whittall d Gary Brent13141092,85
8.Csaminda Vászkd Gary Brent121100109,09
9.Muttaijá Muralitarankd Henry Olonga6600100,00
10.
Pramódja Vikramaszinhan230066,66
11.
Szadzsíva da Szilván1100100,00
Extrák5 testet érintve mellé, 2 rossz, 8 széles15
Összesen284

Kapuvesztések: 1-96 (Szanat Dzsajaszúrija, 13.4 j), 2-143 (Romes Kaluvitárana, 24.4 j), 3-150 (Mahéla Dzsajavardhana, 27.2 j), 4-157 (Mávan Atapattu, 29.3 j), 5-228 (Tilakaratna Dilsán, 42.2 j), 6-251 (Raszal Arnáld, 45.2 j), 7-267 (Upul Csandana, 47.1 j), 8-276 (Muttaijá Muralitaran, 48.3 j), 9-283 (Csaminda Vász, 49.5 j)

Dobás (Zimbabwe):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Henry Olonga8 (48)04215,25---13
2.Pommie Mbangwa6 (36)05909,83---02
3.Andy Whittall9 (54)04404,88---02
4.Gary Brent10 (60)05345,30---00
5.Grant Flower10 (60)04504,50---00
6.Guy Whittall7 (42)03635,14---11

2. játékrész

Ütés (Zimbabwe, cél: 285, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Alistair Campbelln22403055,00
2.Grant Flowerkd Szadzsíva da Szilvá30445068,18
3.
Trevor Madondon2100020,00
Andy Flower (k) nks-----
Murray Goodwinnks-----
Gavin Rennienks-----
Guy Whittallnks-----
Gary Brentnks-----
Andy Whittallnks-----
Henry Olonganks-----
Pommie Mbangwanks-----
Extrák3 testet érintve mellé, 5 rossz, 3 széles11
Összesen65

Kapuvesztések: 1-51 (Grant Flower, 11.1 j)

Dobás (Srí Lanka):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Csaminda Vász7 (42)03404,85---30
2.Szadzsíva da Szilvá7 (42)02814,00---23
3.Pramódja Vikramaszinha0.5 (5)0000,00---00