KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

62. NH20 (Kanada - Kenya)

Krikettgalaxis-azonosító: m523

A pénzfeldobást nyerteKanada (az ütést választották)
Kanada91 (19.4/20 j)
Kenya92/6 (17.5/20 j)
EredményKenya nyert 4 kapuval (13 dobás maradt)
Időpont2008. augusztus 3.
HelyszínA Civil Service CC krikettpályája (Béal Feirste)
A mérkőzés embereKennedy Otieno (Kenya)(?)1. jr: 1 elkapás
2. jr: 40 futás

1. játékrész

Ütés (Kanada):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.John Davisone Kennedy Otieno d Peter Ongondo6130046,15
2.Geoff Barnette Hiren Varaiya d Peter Ongondo13162081,25
3.Abdool Samade és d Thomas Odoyo6410150,00
4.Ashish Bagai e és d Tony Suji8100080,00
5.Zubin Surkarikif4100040,00
6.Sunil Dhanirame Steve Tikolo d Tony Suji671085,71
7.Karun Jethikif13190068,42
8.Sanjayan Thuraisingam (k)e Ragheb Aga d Jimmy Kamande15181083,33
9.Harvir Baidwanlke d Hiren Varaiya130033,33
10.
Eion Katchayn7120058,33
11.Henry Osindekif270028,57
Extrák6 testet érintve mellé, 1 rossz, 3 széles10
Összesen91

Kapuvesztések: 1-11 (John Davison, 3.2 j), 2-23 (Abdool Samad, 4.4 j), 3-32 (Geoff Barnett, 5.5 j), 4-41 (Ashish Bagai, 7.6 j), 5-46 (Zubin Surkari, 9.3 j), 6-50 (Sunil Dhaniram, 9.5 j), 7-79 (Sanjayan Thuraisingam, 15.3 j), 8-81 (Harvir Baidwan, 15.6 j), 9-83 (Karun Jethi, 16.3 j), 10-91 (Henry Osinde, 19.4 j)

Dobás (Kenya):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Thomas Odoyo4 (24)01413,50---00
2.Peter Ongondo3 (18)01826,00---00
3.Ragheb Aga3.4 (22)01303,54---11
4.Tony Suji4 (24)02325,75---02
5.Hiren Varaiya3 (18)01113,66---00
6.Jimmy Kamande2 (12)0613,00---00

2. játékrész

Ütés (Kenya, cél: 92, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Morris Ouma kif1100100,00
2.Kennedy Otienoe (hely.: Steven Welsh) d Harvir Baidwan40422295,23
3.Nehemiah Odhiamboe Ashish Bagai d Harvir Baidwan12201060,00
4.Steve Tikolo (k)lke d Sunil Dhaniram12132092,30
5.Thomas Odoyoe Geoff Barnett d John Davison7130053,84
6.Jimmy Kamandee és d John Davison560083,33
7.
Ragheb Agan670085,71
8.
Alex Obandan350060,00
Peter Ongondonks-----
Tony Sujinks-----
Hiren Varaiyanks-----
Extrák1 mellé, 1 testet érintve mellé, 4 széles6
Összesen92

Kapuvesztések: 1-6 (Morris Ouma, 0.5 j), 2-28 (Nehemiah Odhiambo, 5.2 j), 3-48 (Steve Tikolo, 8.4 j), 4-73 (Thomas Odoyo, 13.1 j), 5-81 (Jimmy Kamande, 15.1 j), 6-82 (Kennedy Otieno, 16.1 j)

Dobás (Kanada):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Henry Osinde3 (18)02107,00---01
2.Sanjayan Thuraisingam2.5 (17)01605,64---01
3.Eion Katchay2 (12)0703,50---01
4.Harvir Baidwan2 (12)01226,00---00
5.Sunil Dhaniram4 (24)11513,75---00
6.John Davison4 (24)01924,75---01

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének