KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

125. női ENN (Anglia - Dánia)

Krikettgalaxis-azonosító: m5257

A pénzfeldobást nyerteDánia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia197/6 (51/51 j)
Dánia93/9 (51/51 j)
EredményAnglia nyert 104 futással
Időpont1989. július 20.
Bajnokság, torna, sorozat1989-es Európa-bajnokság
Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként55
HelyszínA Nykøbing Mors-i krikettklub pályája (Nykøbing Mors)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Wendy Watsonn901516059,60
2.Helen Plimmerkif541022052,94
3.Jane Powell (k)e Charlotte Corneliussen d Lene Hansen191910100,00
4.Joanna Chamberlaine Trine Christiansen d Janni Jonsson260033,33
5.Suzanne Kitsonkd Janni Jonsson13171076,47
6.Debra Mayburyl Charlotte Corneliussen d Janni Jonsson01000,00
7.Caroline Barrskd Janni Jonsson03000,00
8.
Lisa Nye n120050,00
Gill Smithnks-----
Clare Taylornks-----
Julie Harrisnks-----
Extrák3 mellé, 2 testet érintve mellé, 13 széles18
Összesen197

Kapuvesztések: 1-129 (Helen Plimmer), 2-162 (Jane Powell), 3-167 (Joanna Chamberlain), 4-187 (Suzanne Kitson), 5-187 (Debra Maybury), 6-187 (Caroline Barrs)

Dobás (Dánia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Betina Langerhuus11 (66)51801,63---01
2.Trine Christiansen8 (48)02703,37---03
3.Susanne Neilsen6 (36)13305,50---06
4.Janni Jonsson10 (60)03843,80---00
5.Marlene Slebsager5 (30)02404,80---02
6.Lene Hansen11 (66)15214,72---01

2. játékrész

Ütés (Dánia, cél: 198, méghozzá 51 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Vibeke Neilsenkd Debra Maybury11800013,75
2.Lilli Laursene Helen Plimmer d Joanna Chamberlain7271025,92
3.Janni Jonssonkif25461054,34
4.Trine Christiansenkd Debra Maybury7210033,33
5.Charlotte Smithe Suzanne Kitson d Gill Smith8711011,26
6.Charlotte Corneliussen kd Julie Harris10161062,50
7.Susanne Jørgensenkd Joanna Chamberlain4140028,57
8.Betina Langerhuuse és d Joanna Chamberlain360050,00
9.Marlene Slebsager (k)e Suzanne Kitson d Joanna Chamberlain2180011,11
10.
Lene Hansenn140025,00
11.
Susanne Neilsenn03000,00
Extrák3 mellé, 1 testet érintve mellé, 11 széles15
Összesen93

Kapuvesztések: 1-19 (Lilli Laursen), 3-53 (Janni Jonsson), 4-60 (Trine Christiansen), 5-74 (Charlotte Corneliussen), 6-84 (Susanne Jørgensen), 7-88 (Betina Langerhuus), 8-92 (Charlotte Smith), 9-92 (Marlene Slebsager)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gill Smith11 (66)31010,90---00
2.Joanna Chamberlain11 (66)31741,54---03
3.Caroline Barrs8 (48)11802,25---02
4.Debra Maybury11 (66)12722,45---04
5.Julie Harris7 (42)31211,71---01
6.Clare Taylor3 (18)2501,66---01

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének