KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

144. női ENN (Anglia - Írország és Észak-Írország)

Krikettgalaxis-azonosító: m5307

A pénzfeldobást nyerteÍrország és Észak-Írország (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia177/8 (55/55 j)
Írország és Észak-Írország102 (52.2/55 j)
EredményAnglia nyert 75 futással
Időpont1991. július 16.
Bajnokság, torna, sorozat1991-es Európa-bajnokság (csoportkör)
HelyszínKoninklijke HFC sportpark (Haarlem)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Helen Plimmer (k)lke d Elizabeth Owens28574049,12
2.Debra Mayburye Mary-Pat Moore d Miriam Grealey36732049,31
3.Carole Hodgese Elizabeth Owens d Mary-Pat Moore19542035,18
4.Wendy Watsonkif24590040,67
5.Sue Metcalfelke d Mary-Pat Moore12250048,00
6.Joanna Chamberlaine Janice Walsh d Judith Herbison181600112,50
7.Karen Smithieskd Judith Herbison12301040,00
8.Suzanne Kitsonkd Susan Bray9111081,81
9.
Lisa Nye n5500100,00
10.
Gill Smithn120050,00
Sarah-Jane Cooknks-----
Extrák5 mellé, 6 testet érintve mellé, 2 rossz13
Összesen177

Kapuvesztések: 1-59 (Helen Plimmer), 2-71 (Debra Maybury), 3-112 (Carole Hodges), 4-117 (Wendy Watson), 5-140 (Sue Metcalfe), 6-150 (Joanna Chamberlain), 7-170 (Karen Smithies), 8-172 (Suzanne Kitson)

Dobás (Írország és Észak-Írország):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Susan Bray11 (66)42412,18---10
2.Judith Herbison11 (66)33723,36---00
3.Saibh Young1 (6)020020,00---00
4.Elizabeth Owens11 (66)32312,09---00
5.Miriam Grealey11 (66)13613,27---10
6.Mary-Pat Moore10 (60)22622,60---00

2. játékrész

Ütés (Írország és Észak-Írország, cél: 178, méghozzá 55 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mary-Pat Moore (k)e Sue Metcalfe d Suzanne Kitson13850015,29
2.Janice Walshlke d Gill Smith4340011,76
3.Stella Owense Lisa Nye d Carole Hodges9751012,00
4.Elizabeth Owense Helen Plimmer d Carole Hodges13141092,85
5.Miriam Grealeykd Joanna Chamberlain9100900,00
6.Anne Linehan kd Joanna Chamberlain09000,00
7.Donna Armstrongkd Joanna Chamberlain039000,00
8.Nikki Squiree Joanna Chamberlain d Gill Smith20392051,28
9.Saibh Youngkd Suzanne Kitson9182050,00
10.
Judith Herbisonn113007,69
11.Susan Braye (helyettesítő) d Suzanne Kitson160016,66
Extrák2 mellé, 4 testet érintve mellé, 4 rossz, 13 széles23
Összesen102

Kapuvesztések: 1-14 (Janice Walsh), 2-29 (Stella Owens), 3-43 (Mary-Pat Moore), 4-55 (Miriam Grealey), 5-55 (Anne Linehan), 6-60 (Donna Armstrong), 7-72 (Elizabeth Owens), 8-97 (Saibh Young), 9-100 (Nikki Squire), 10-102 (Susan Bray, 52.2 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joanna Chamberlain11 (66)41631,45---05
2.Gill Smith9 (54)21721,88---22
3.Sarah-Jane Cook11 (66)31901,72---04
4.Carole Hodges11 (66)31821,63---00
5.Suzanne Kitson10.2 (62)22632,51---22

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének