Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

152. női ENN (Anglia – Új-Zéland)

Krikettgalaxis-azonosító: m5327

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia168/9 (60/60 j)
Új-Zéland126 (56.4/60 j)
EredményAnglia nyert 42 futással
Időpont1992. január 20.
HelyszínBasin Reserve (Wellington)
A mérkőzés embereCarole Hodges (Anglia)(?)1. jr: 49 futás
2. jr: 3 elkapás

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Janette Brittine Shelley Fruin d Jennifer Turner5231021,73
2.Helen Plimmer (k)lke d Julie Harris0Kacsa13000,00
3.Carole Hodgese Kim McDonald d Karen Gunn491195041,17
4.Sue Metcalfelke d Sarah McLauchlan7340020,58
5.Karen Smithiese és d Karen Gunn35765046,05
6.Debra Mayburykd Karen Gunn10190052,63
7.Debra Stocke Debbie Hockley d Julie Harris23490046,93
8.Janet Godmankd Jennifer Turner12241050,00
9.Joanna Chamberlainkif1100100,00
10.
Janet Tedstonen10520200,00
11.
Lisa Nye n120050,00
Extrák2 mellé, 1 testet érintve mellé, 12 széles15
Összesen168

Kapuvesztések: 1-6 (Helen Plimmer), 2-8 (Janette Brittin), 3-35 (Sue Metcalfe), 4-104 (Karen Smithies), 5-107 (Carole Hodges), 6-119 (Debra Maybury), 7-146 (Janet Godman), 8-152 (Joanna Chamberlain), 9-161 (Debra Stock)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jennifer Turner12 (72)22522,08---00
2.Julie Harris12 (72)13122,58---02
3.Yvonne Kainuku8 (48)03904,87---04
4.Karen Gunn12 (72)51130,91---01
5.Debbie Hockley6 (36)11702,83---01
6.Sarah McLauchlan8 (48)12913,62---04
7.Nancy Williams2 (12)01306,50---00

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 169, méghozzá 60 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Karen Plummer (k)kd Joanna Chamberlain0Kacsa7000,00
2.Shelley Fruin kd Debra Stock24840028,57
3.Kim McDonalde Janet Tedstone d Joanna Chamberlain7310022,58
4.Debbie Hockleylke d Janet Tedstone19672028,35
5.Karen Gunne Carole Hodges d Debra Stock18331054,54
6.
Maia Lewisn29731039,72
7.Nancy Williamskd Joanna Chamberlain190011,11
8.Sarah McLauchlane Carole Hodges d Janette Brittin9110081,81
9.Julie Harriskif270028,57
10.Jennifer Turnere Helen Plimmer d Janet Tedstone0Kacsa3000,00
11.Yvonne Kainukue Carole Hodges d Janet Tedstone4150026,66
Extrák3 mellé, 2 testet érintve mellé, 8 széles13
Összesen126

Kapuvesztések: 1-1 (Karen Plummer), 2-13 (Kim McDonald), 3-52 (Shelley Fruin), 4-55 (Debbie Hockley), 5-82 (Karen Gunn), 6-96 (Nancy Williams), 7-111 (Sarah McLauchlan), 8-115 (Julie Harris), 9-116 (Jennifer Turner), 10-126 (Yvonne Kainuku, 56.4 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joanna Chamberlain12 (72)32031,66---02
2.Karen Smithies10 (60)31501,50---01
3.Carole Hodges12 (72)41601,33---00
4.Debra Stock12 (72)23522,91---00
5.Janet Tedstone9.4 (58)22732,79---02
6.Janette Brittin1 (6)0818,00---03