Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis


192. női ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m5377

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (az ütést választották)
Új-Zéland154 (46.5/50 j)
Ausztrália153/9 (50/50 j)
EredményÚj-Zéland nyert 1 futással
Időpont1995. február 14.
HelyszínVictoria Park (Wanganui)

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Penny Kinsellakif2120016,66
2.Katrina Keenanlke d Joanne Garey340075,00
3.Debbie Hockleykd Joanne Garey8361022,22
4.Trudy Andersone Belinda Clark d Karen Rolton821129073,21
5.Karen Mussone és d Olivia Magno2140014,28
6.Emily Drumme Stephanie Theodore d Olivia Magno16312051,61
7.Clare Nicholsone Christina Matthews d Karen Rolton4211019,04
8.Sarah Illingworth (k) lke d Joanne Broadbent13291044,82
9.Sarah McLauchlane Olivia Magno d Joanne Broadbent5120041,66
10.Julie Harriskd Karen Rolton190011,11
11.
Catherine Campbelln160016,66
Extrák2 mellé, 4 testet érintve mellé, 11 széles17
Összesen154

Kapuvesztések: 1-6 (Katrina Keenan), 2-7 (Penny Kinsella), 3-22 (Debbie Hockley), 4-40 (Karen Musson), 5-69 (Emily Drumm), 6-85 (Clare Nicholson), 7-128 (Sarah Illingworth), 8-142 (Sarah McLauchlan), 9-152 (Trudy Anderson), 10-154 (Julie Harris, 46.5 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joanne Garey10 (60)22222,19---00
2.Joanne Broadbent8 (48)13023,75---00
3.Zoe Goss7 (42)02503,57---00
4.Olivia Magno10 (60)32522,50---00
5.Karen Rolton9.5 (59)13433,45---00
6.Lee-Anne Hunter2 (12)01206,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 155, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Belinda Clark (k)e Julie Harris d Catherine Campbell15720020,83
2.Lisa Keightleyl Sarah Illingworth d Julie Harris8261030,76
3.Zoe Gosslke d Sarah McLauchlan44986044,89
4.Lee-Anne Hunterlke d Catherine Campbell19431044,18
5.Karen Roltonkd Katrina Keenan33344097,05
6.Stephanie Theodorelke d Emily Drumm581062,50
7.Sally Griffithslke d Julie Harris10900111,11
8.Joanne Broadbentkif9900100,00
9.Olivia Magnokif120050,00
10.
Joanne Gareyn0000-
Christina Matthews nks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 2 széles9
Összesen153

Kapuvesztések: 1-16 (Lisa Keightley), 2-39 (Belinda Clark), 3-91 (Lee-Anne Hunter), 4-99 (Zoe Goss), 5-122 (Stephanie Theodore), 6-136 (Sally Griffiths), 7-148 (Karen Rolton), 8-151 (Olivia Magno), 9-153 (Joanne Broadbent, 49.6 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katrina Keenan7 (42)01712,42---00
2.Julie Harris10 (60)33223,20---00
3.Sarah McLauchlan9 (54)33213,55---00
4.Emily Drumm10 (60)22912,90---00
5.Catherine Campbell10 (60)22522,50---00
6.Karen Musson4 (24)01102,75---00