Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

243. női ENN (Anglia - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m5492

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia94/7 (20/20 j)
Dél-Afrika87/9 (20/20 j)
EredményAnglia nyert 7 futással
Időpont1997. december 10.
Bajnokság, torna, sorozat1997-es világbajnokság (A csoport)
Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként50
HelyszínLál Bahádur Sásztrí stadion (Haidarábád)
A mérkőzés embereCharlotte Edwards (Anglia)(?)1. jr: 38 futás
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Charlotte Edwardsl Daleen Terblanche d Kim Price38504076,00
2.Janette Brittinkif3140021,42
3.Barbara Danielslke d Alta Kotze280025,00
4.Sue Metcalfee Kerri Laing d Kim Price8810100,00
5.Jane Smit kif242310104,34
6.Karen Smithies (k)e Linda Olivier d Ally Kuylaars140025,00
7.Kathryn Lengl Daleen Terblanche d Cindy Eksteen11130084,61
8.
Melissa Reynardn0000-
Sue Redfernnks-----
Clare Taylornks-----
Clare Connornks-----
Extrák5 testet érintve mellé, 2 széles7
Összesen94

Kapuvesztések: 1-14 (Janette Brittin), 2-22 (Barbara Daniels), 3-33 (Sue Metcalfe), 4-68 (Charlotte Edwards), 5-69 (Karen Smithies), 6-91 (Kathryn Leng), 7-94 (Jane Smit, 19.6 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alta Kotze4 (24)01313,25---01
2.Kerri Laing4 (24)01503,75---00
3.Cindy Eksteen4 (24)01914,75---01
4.Kim Price4 (24)11724,25---00
5.Ally Kuylaars4 (24)02516,25---00

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 95, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Linda Olivierl Jane Smit d Karen Smithies581062,50
2.Elizabeth Akehurste Barbara Daniels d Karen Smithies13153086,66
3.Helen Daviesl Jane Smit d Karen Smithies0Kacsa1000,00
4.Kerri Lainge Barbara Daniels d Kathryn Leng14172082,35
5.Denise Reidkif5220022,72
6.Daleen Terblanche kd Clare Connor8160050,00
7.Cindy Eksteene Clare Connor d Charlotte Edwards3100030,00
8.Ally Kuylaarskd Charlotte Edwards140025,00
9.Alta Kotzel Jane Smit d Charlotte Edwards131300100,00
10.
Kim Price (k)n151200125,00
11.
Alicia Bezuidenhoutn1100100,00
Extrák3 testet érintve mellé, 1 rossz, 5 széles9
Összesen87

Kapuvesztések: 1-10 (Linda Olivier), 2-10 (Helen Davies), 3-30 (Elizabeth Akehurst), 4-42 (Kerri Laing), 5-46 (Denise Reid), 6-56 (Daleen Terblanche), 7-58 (Cindy Eksteen), 8-61 (Ally Kuylaars), 9-86 (Alta Kotze)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Sue Redfern2 (12)01005,00---00
2.Karen Smithies4 (24)02636,50---12
3.Melissa Reynard4 (24)01002,50---10
4.Kathryn Leng4 (24)1912,25---00
5.Clare Connor3 (18)01414,66---00
6.Charlotte Edwards3 (18)01535,00---00