Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

255. női ENN (Új-Zéland - Karib-térség)

Krikettgalaxis-azonosító: m5504

A pénzfeldobást nyerteKarib-térség (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Új-Zéland253/9 (50/50 j)
Karib-térség55 (28.3/50 j)
EredményÚj-Zéland nyert 198 futással
Időpont1997. december 15.
Bajnokság, torna, sorozat1997-es világbajnokság (B csoport)
Helyszín16-os szektori stadion (Csandígarh)
A mérkőzés embereDebbie Hockley (Új-Zéland)(?)1. jr: 100 futás
2. jr: 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Shelley Fruinkif5140035,71
2.Debbie Hockleyl Roselyn Emannuel d Desiree Luke10011212089,28
3.Karen Le Comberkif29561051,78
4.Maia Lewis (k)e Gwen Smith d Carol-Ann James39682057,35
5.Kathryn Ramelkif14240058,33
6.Rebecca Rolls kd Desiree Luke121220100,00
7.Sarah McLauchlankd Carol-Ann James0Kacsa1000,00
8.Catherine Campbellkd Desiree Luke480050,00
9.
Kelly Brownn03000,00
10.Rachel Pullarkif4210200,00
Katrina Keenannks-----
Extrák4 mellé, 10 testet érintve mellé, 32 széles46
Összesen253

Kapuvesztések: 1-20 (Shelley Fruin), 2-125 (Karen Le Comber), 3-203 (Debbie Hockley), 4-223 (Maia Lewis), 5-239 (Rebecca Rolls), 6-240 (Sarah McLauchlan), 7-245 (Catherine Campbell), 8-248 (Kathryn Ramel), 9-253 (Rachel Pullar, 49.6 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Gwen Smith8 (48)02803,50---09
2.Ann McEwen4 (24)02606,50---08
3.Eugena Gregg8 (48)04705,87---05
4.Carol-Ann James10 (60)23023,00---01
5.Lorna McKoy10 (60)05105,09---07
6.Desiree Luke10 (60)05735,69---02

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 254, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Marlene Needhamkd Katrina Keenan0Kacsa6000,00
2.Brenda Solozano-Rodneykd Katrina Keenan120005,00
3.Ann Browne (k)kd Katrina Keenan0Kacsa6000,00
4.Eugena Greggkd Rachel Pullar0Kacsa9000,00
5.
Carol-Ann Jamesn18582031,03
6.Verena Feliciene Rebecca Rolls d Sarah McLauchlan10160062,50
7.Ann McEwenlke d Katrina Keenan0Kacsa7000,00
8.Roselyn Emannuel e Debbie Hockley d Kathryn Ramel4331012,12
9.Desiree Lukekd Kathryn Ramel0Kacsa1000,00
10.Gwen Smithlke d Catherine Campbell450080,00
11.Lorna McKoykif112008,33
Extrák1 rossz, 16 széles17
Összesen55

Kapuvesztések: 1-0 (Marlene Needham), 2-0 (Ann Browne), 3-5 (Eugena Gregg), 4-5 (Brenda Solozano-Rodney), 5-22 (Verena Felicien), 6-23 (Ann McEwen), 7-47 (Roselyn Emannuel), 8-47 (Desiree Luke), 9-52 (Gwen Smith), 10-55 (Lorna McKoy, 28.3 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katrina Keenan10 (60)6540,50---01
2.Rachel Pullar5 (30)11813,59---06
3.Sarah McLauchlan5 (30)11813,59---03
4.Kathryn Ramel4.3 (27)11322,88---16
5.Catherine Campbell3 (18)2110,33---00
6.Kelly Brown1 (6)1000,00---00