Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis


278. női ENN (Anglia - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m5539

A pénzfeldobást nyerteAnglia (az ütést választották)
Anglia102 (49.2/50 j)
Ausztrália106/2 (24.5/50 j)
EredményAusztrália nyert 8 kapuval (151 dobás maradt)
Időpont1998. július 19.
HelyszínCounty Ground (Southampton)

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Clare Connorkd Bronwyn Calver20423047,61
2.Kathryn Lengkif4210019,04
3.Karen Smithies (k)kif19720026,38
4.Barbara Danielse Bronwyn Calver d Olivia Magno14460030,43
5.Sue Metcalfekif130033,33
6.Melissa Reynardkif17423040,47
7.Claire Taylore Belinda Clark d Jodi Dannatt114007,14
8.
Jane Smit n12410029,26
9.Clare Taylorkif380037,50
10.Sarah Collyerkd Charmaine Mason491044,44
11.Lucy Pearsonkif0Kacsa2000,00
Extrák3 testet érintve mellé, 4 széles7
Összesen102

Kapuvesztések: 1-4 (Kathryn Leng), 2-31 (Clare Connor), 3-58 (Barbara Daniels), 4-60 (Sue Metcalfe), 5-62 (Karen Smithies), 6-65 (Claire Taylor), 7-86 (Melissa Reynard), 8-94 (Clare Taylor), 9-99 (Sarah Collyer), 10-102 (Lucy Pearson, 49.2 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Charmaine Mason10 (60)22112,09---00
2.Bronwyn Calver10 (60)41311,30---00
3.Cathryn Fitzpatrick10 (60)12302,30---00
4.Olivia Magno10 (60)12712,70---00
5.Jodi Dannatt9 (54)41511,66---00
6.Karen Rolton0.2 (2)0000,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 103, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Lisa Keightleyn56827068,29
2.Belinda Clark (k)l Jane Smit d Karen Smithies27403067,50
3.Michelle Goszkokif0Kacsa1000,00
4.
Karen Roltonn20293068,96
Jane Franklinnks-----
Bronwyn Calvernks-----
Jodi Dannattnks-----
Olivia Magnonks-----
Julia Price nks-----
Cathryn Fitzpatricknks-----
Charmaine Masonnks-----
Extrák1 rossz, 2 széles3
Összesen106

Kapuvesztések: 1-67 (Belinda Clark), 2-67 (Michelle Goszko)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clare Taylor7 (42)12303,28---00
2.Sarah Collyer3 (18)01806,00---00
3.Clare Connor7 (42)02303,28---00
4.Melissa Reynard1 (6)010010,00---00
5.Karen Smithies6.5 (41)03214,68---00