KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

285. női ENN (Ausztrália - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m5564

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Ausztrália199/8 (50/50 j)
Dél-Afrika107/9 (49/49 j; lassú játék miatt 1 játszmányi lehetőség levonva)
EredményAusztrália nyert 92 futással
Időpont1999. február 5.
Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként50
HelyszínJohn Blanck Oval (Maroochydore)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Belinda Clark (k)kif22450048,88
2.Lisa Keightleye Alta Kotze d Helen Davies831280064,84
3.Karen Roltone Daleen Terblanche d Cindy Eksteen03000,00
4.Joanne Broadbentkd Helen Davies37971038,14
5.Melanie Jonese Ally Kuylaars d Helen Davies16170094,11
6.Jodi Dannatte Ally Kuylaars d Helen Davies6100060,00
7.Julia Price kif02000,00
8.
Olivia Magnon380037,50
9.Cathryn Fitzpatricke Kerri Laing d Alta Kotze6410150,00
10.
Charmaine Masonn2200100,00
Avril Faheynks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 1 rossz, 16 széles24
Összesen199

Kapuvesztések: 1-46 (Belinda Clark), 2-46 (Karen Rolton), 3-154 (Joanne Broadbent), 4-161 (Lisa Keightley), 5-173 (Jodi Dannatt), 6-179 (Julia Price), 7-188 (Melanie Jones), 8-196 (Cathryn Fitzpatrick)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Alta Kotze6 (36)02313,83---04
2.Cindy Eksteen10 (60)22012,00---00
3.Kerri Laing10 (60)02802,80---00
4.Sune van Zyl8 (48)03103,87---13
5.Ally Kuylaars5 (30)03006,00---04
6.Levona Lewis7 (42)03705,28---01
7.Helen Davies4 (24)02345,75---04

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 200, méghozzá 49 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Denise Reidkif48783061,53
2.Kerri Lainge Olivia Magno d Cathryn Fitzpatrick013000,00
3.Linda Olivier (k)e Olivia Magno d Cathryn Fitzpatrick01000,00
4.Daleen Terblanche kd Charmaine Mason4260015,38
5.Helen Daviese Melanie Jones d Jodi Dannatt6220027,27
6.Anina Burgerkd Charmaine Mason112008,33
7.Cindy Eksteenkd Karen Rolton6220027,27
8.Ally Kuylaarskif6191031,57
9.
Alta Kotzen7560012,50
10.Sune van Zylkif12570021,05
Levona Lewisnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 rossz, 15 széles17
Összesen107

Kapuvesztések: 1-4 (Kerri Laing), 2-4 (Linda Olivier), 3-31 (Daleen Terblanche), 4-50 (Helen Davies), 5-63 (Anina Burger), 6-71 (Denise Reid), 7-84 (Cindy Eksteen), 8-84 (Ally Kuylaars), 9-107 (Sune van Zyl)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick10 (60)5920,89---00
2.Jodi Dannatt10 (60)14014,00---011
3.Charmaine Mason9 (54)22222,44---10
4.Olivia Magno9 (54)22002,22---01
5.Karen Rolton5 (30)3511,00---02
6.Avril Fahey6 (36)11001,66---01

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének