Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

286. női ENN (Ausztrália - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m5566

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Ausztrália220/9 (50/50 j)
Dél-Afrika120/7 (50/50 j)
EredményAusztrália nyert 100 futással
Időpont1999. február 7.
HelyszínAllan Border krikettpálya (Brisbane)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Lisa Keightleykif16511031,37
2.Belinda Clark (k)kd Levona Lewis40664060,60
3.Joanne Broadbentkif270028,57
4.Karen Roltonkd Levona Lewis50795063,29
5.Melanie Jonese Cindy Eksteen d Levona Lewis4120033,33
6.Martha Winchkif11281039,28
7.Jodi Dannatte Linda Olivier d Kerri Laing8150053,33
8.
Julia Price n37450082,22
9.Cathryn Fitzpatrickkif10150066,66
10.Charmaine Masonkif10810125,00
Avril Faheynks-----
Extrák6 testet érintve mellé, 1 rossz, 25 széles32
Összesen220

Kapuvesztések: 1-46 (Lisa Keightley), 2-49 (Joanne Broadbent), 3-79 (Belinda Clark), 4-90 (Melanie Jones), 5-143 (Martha Winch), 6-150 (Karen Rolton), 7-162 (Jodi Dannatt), 8-194 (Cathryn Fitzpatrick), 9-220 (Charmaine Mason)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Debbie Carr7 (42)02804,00---09
2.Cindy Eksteen10 (60)04404,39---04
3.Sune van Zyl4 (24)01102,75---14
4.Kerri Laing10 (60)04714,70---00
5.Helen Davies8 (48)02803,50---05
6.Levona Lewis10 (60)05035,00---03
7.Ally Kuylaars1 (6)0606,00---00

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 221, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Denise Reide Julia Price d Cathryn Fitzpatrick0Kacsa4000,00
2.Cindy Eksteene Julia Price d Cathryn Fitzpatrick18301060,00
3.Daleen Terblanche e Melanie Jones d Jodi Dannatt7320021,87
4.Kerri Lainge és d Cathryn Fitzpatrick311002031,00
5.Helen Daviese Julia Price d Charmaine Mason3130023,07
6.Linda Olivier (k)e Jodi Dannatt d Martha Winch16481033,33
7.Ally Kuylaarse Julia Price d Cathryn Fitzpatrick1100010,00
8.
Anina Burgern25522048,07
9.
Sune van Zyln123004,34
Debbie Carrnks-----
Levona Lewisnks-----
Extrák4 testet érintve mellé, 3 rossz, 11 széles18
Összesen120

Kapuvesztések: 1-0 (Denise Reid), 2-31 (Daleen Terblanche), 3-31 (Cindy Eksteen), 4-36 (Helen Davies), 5-82 (Linda Olivier), 6-87 (Ally Kuylaars), 7-97 (Kerri Laing)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick10 (60)61241,20---21
2.Jodi Dannatt10 (60)23013,00---04
3.Charmaine Mason10 (60)12412,40---11
4.Avril Fahey10 (60)42302,30---01
5.Martha Winch4 (24)11112,75---00
6.Joanne Broadbent4 (24)3501,25---00
7.Melanie Jones1 (6)0202,00---00
8.Lisa Keightley1 (6)0909,00---00