KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

322. női ENN (Anglia - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m5656

A pénzfeldobást nyerteAnglia (az ütést választották)
Anglia203/6 (50/50 j)
Dél-Afrika204/9 (49.4/50 j)
EredményDél-Afrika nyert 1 kapuval (2 dobás maradt)
Időpont2000. június 25.
HelyszínSzent Lőrinc krikettpálya (Canterbury)
A mérkőzés embereHelen Davies (Dél-Afrika)(?)1. jr: 1 kapu
2. jr: 47 futás

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Charlotte Edwardslke d Ally Kuylaars390033,33
2.Claire Taylore Daleen Terblanche d Yulandi van der Merwe01000,00
3.Barbara Danielse Anina Burger d Helen Davies7410610069,81
4.Arran Brindlekif33983033,67
5.Jane Smit e Daleen Terblanche d Denise Reid7600116,66
6.
Melissa Reynardn33473070,21
7.Kathryn Lengkd Denise Reid14261053,84
8.
Clare Connor (k)n8710114,28
Dawn Holdennks-----
Clare Taylornks-----
Lucy Pearsonnks-----
Extrák1 mellé, 14 testet érintve mellé, 16 széles31
Összesen203

Kapuvesztések: 1-2 (Claire Taylor), 2-11 (Charlotte Edwards), 3-125 (Barbara Daniels), 4-136 (Arran Brindle), 5-136 (Jane Smit), 6-176 (Kathryn Leng)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Yulandi van der Merwe8 (48)03314,12---03
2.Ally Kuylaars4 (24)01413,50---02
3.Kim Price10 (60)22402,40---00
4.Cindy Eksteen9 (54)03003,33---00
5.Helen Davies10 (60)15115,09---03
6.Denise Reid9 (54)13624,00---08

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 204, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Linda Olivierkif2190010,52
2.Daleen Terblanche e Jane Smit d Clare Taylor4171023,52
3.Anina Burgerlke d Kathryn Leng9451020,00
4.Alison Hodgkinsonl Jane Smit d Kathryn Leng32524061,53
5.Helen Davieskd Clare Taylor47533088,67
6.Cindy Eksteenl Jane Smit d Kathryn Leng13202065,00
7.Denise Reidkd Kathryn Leng18291062,06
8.
Sunette Viljoenn30341088,23
9.Kim Price (k)l Jane Smit d Clare Connor7100070,00
10.Ally Kuylaarskif191710111,76
11.
Yulandi van der Merwen2200100,00
Extrák4 mellé, 4 testet érintve mellé, 13 széles21
Összesen204

Kapuvesztések: 1-7 (Daleen Terblanche), 2-8 (Linda Olivier), 3-45 (Anina Burger), 4-59 (Alison Hodgkinson), 5-91 (Cindy Eksteen), 6-134 (Denise Reid), 7-141 (Helen Davies), 8-162 (Kim Price), 9-201 (Ally Kuylaars)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Lucy Pearson10 (60)23003,00---05
2.Clare Taylor10 (60)32022,00---00
3.Dawn Holden5 (30)02705,40---01
4.Kathryn Leng10 (60)14744,70---04
5.Clare Connor9.4 (58)04814,96---00
6.Melissa Reynard5 (30)02404,80---03

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének