Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1866. teszt (Új-Zéland – Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m6312

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (az ütést választották)
Új-Zéland470 (138.3 j), 177/9L (55 j)
Anglia348 (173.1 j), 110 (55 j)
EredményÚj-Zéland nyert 189 futással
Időpont2008. március 5. – 2008. március 9.
Tervezett játéknapok5
HelyszínSeddon Park (Hamilton)
A mérkőzés embereDaniel Vettori (Új-Zéland)(?)1. jr: 88 futás
2. jr: 2 kapu, 1 elkapás
3. jr: 35 futás
4. jr: 1 kapu

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jamie Howe Paul Collingwood d Monty Panesar9218011051,11
2.Matthew Belle Alastair Cook d Steve Harmison19374051,35
3.Stephen Fleminge Alastair Cook d Ryan Sidebottom41738056,16
4.Mathew Sinclaire és d Paul Collingwood8371021,62
5.Ross Taylore és d Kevin Pietersen12023518051,06
6.Jacob Orame Alastair Cook d Matthew Hoggard10290034,48
7.Brendon McCullum e Tim Ambrose d Ryan Sidebottom51555292,72
8.Daniel Vettori (k)e Andrew Strauss d Paul Collingwood8813411165,67
9.
Kyle Millsn25445056,81
10.Jeetan Patele Andrew Strauss d Ryan Sidebottom591055,55
11.Chris Martinkd Ryan Sidebottom0Kacsa1000,00
Extrák1 mellé, 6 testet érintve mellé, 3 rossz, 1 széles11
Összesen470

Kapuvesztések: 1-44 (Matthew Bell, 13.4 j), 2-108 (Stephen Fleming, 37.3 j), 3-129 (Mathew Sinclair, 46.5 j), 4-176 (Jamie How, 60.6 j), 5-191 (Jacob Oram, 69.1 j), 6-277 (Brendon McCullum, 88.1 j), 7-425 (Ross Taylor, 126.2 j), 8-451 (Daniel Vettori, 135.1 j), 9-470 (Jeetan Patel, 138.2 j), 10-470 (Chris Martin, 138.3 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ryan Sidebottom34.3 (207)89042,60---30
2.Matthew Hoggard26 (156)212214,69---00
3.Steve Harmison23 (138)39714,21---01
4.Monty Panesar37 (222)1010112,72---00
5.Paul Collingwood15 (90)24222,80---00
6.Kevin Pietersen3 (18)11113,66---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alastair Cooke (helyettesítő) d Chris Martin381184032,20
2.Michael Vaughan (k)e Brendon McCullum d Jeetan Patel631778035,59
3.Matthew Hoggarde Stephen Fleming d Chris Martin270028,57
4.Andrew Strausskd Daniel Vettori431185036,44
5.Kevin Pietersene és d Daniel Vettori421312132,06
6.Ian Bellkd Kyle Mills25884028,40
7.Paul Collingwoodlke d Jacob Oram661829136,26
8.Tim Ambrose e Stephen Fleming d Jeetan Patel551645033,53
9.
Ryan Sidebottomn343006,97
10.Steve Harmisone Stephen Fleming d Jeetan Patel0Kacsa1000,00
11.Monty Panesarlke d Kyle Mills0Kacsa16000,00
Extrák4 mellé, 1 testet érintve mellé, 6 rossz11
Összesen348

Kapuvesztések: 1-84 (Alastair Cook, 36.2 j), 2-86 (Matthew Hoggard, 38.3 j), 3-130 (Michael Vaughan, 61.5 j), 4-159 (Andrew Strauss, 73.3 j), 5-203 (Ian Bell, 96.3 j), 6-245 (Kevin Pietersen, 115.2 j), 7-335 (Paul Collingwood, 159.3 j), 8-347 (Tim Ambrose, 166.3 j), 9-347 (Steve Harmison, 166.4 j), 10-348 (Monty Panesar, 173.1 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Chris Martin32 (192)156021,87---00
2.Kyle Mills21.1 (127)66122,88---00
3.Jeetan Patel43 (258)1410732,48---10
4.Jacob Oram21 (126)92711,28---00
5.Daniel Vettori56 (336)178821,57---50

3. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Jamie Howe Matthew Hoggard d Ryan Sidebottom39856045,88
2.Matthew Belle Tim Ambrose d Ryan Sidebottom0Kacsa2000,00
3.Stephen Fleminge Alastair Cook d Ryan Sidebottom66887175,00
4.Mathew Sinclaire Alastair Cook d Ryan Sidebottom290022,22
5.Brendon McCullum e Andrew Strauss d Monty Panesar0Kacsa2000,00
6.Ross Taylore és d Monty Panesar6321018,75
7.Jacob Oramlke d Ryan Sidebottom0Kacsa1000,00
8.Daniel Vettori (k)e Alastair Cook d Ryan Sidebottom35686051,47
9.Kyle Millslke d Monty Panesar11141078,57
10.
Jeetan Pateln13261050,00
11.
Chris Martinn03000,00
Extrák5 testet érintve mellé5
Összesen177

Kapuvesztések: 1-1 (Matthew Bell, 0.3 j), 2-99 (Jamie How, 27.3 j), 3-109 (Stephen Fleming, 29.6 j), 4-110 (Brendon McCullum, 30.3 j), 5-115 (Mathew Sinclair, 31.1 j), 6-115 (Jacob Oram, 31.2 j), 7-119 (Ross Taylor, 38.4 j), 8-141 (Kyle Mills, 44.3 j), 9-173 (Daniel Vettori, 53.4 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ryan Sidebottom17 (102)44962,88---00
2.Matthew Hoggard12 (72)32902,41---00
3.Paul Collingwood6 (36)12003,33---00
4.Steve Harmison4 (24)02406,00---00
5.Monty Panesar16 (96)25033,12---00

4. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 300):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alastair Cooke Brendon McCullum d Kyle Mills13143092,85
2.Michael Vaughan (k)lke d Kyle Mills9191047,36
3.Andrew Strausse Brendon McCullum d Kyle Mills2160012,50
4.Kevin Pietersenlke d Kyle Mills6141042,85
5.
Ian Belln541515235,76
6.Paul Collingwoodkd Daniel Vettori250004,00
7.Tim Ambrose kd Chris Martin0Kacsa4000,00
8.Ryan Sidebottome Brendon McCullum d Chris Martin0Kacsa3000,00
9.Matthew Hoggarde Brendon McCullum d Chris Martin4221018,18
10.Steve Harmisone Stephen Fleming d Jeetan Patel180012,50
11.Monty Panesare Brendon McCullum d Jacob Oram8362022,22
Extrák4 mellé, 7 rossz11
Összesen110

Kapuvesztések: 1-19 (Alastair Cook, 3.3 j), 2-24 (Michael Vaughan, 7.2 j), 3-25 (Andrew Strauss, 9.3 j), 4-30 (Kevin Pietersen, 11.3 j), 5-59 (Paul Collingwood, 29.4 j), 6-60 (Tim Ambrose, 30.3 j), 7-60 (Ryan Sidebottom, 30.6 j), 8-67 (Matthew Hoggard, 38.4 j), 9-77 (Steve Harmison, 42.5 j), 10-110 (Monty Panesar, 54.6 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Chris Martin13 (78)43332,53---00
2.Kyle Mills13 (78)41641,23---30
3.Jacob Oram4 (24)2210,50---00
4.Daniel Vettori14 (84)61611,14---40
5.Jeetan Patel11 (66)23913,54---00