Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

1691. ENN (Pakisztán – Új-Zéland)

Krikettgalaxis-azonosító: m6552

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Pakisztán243/9 (50/50 j)
Új-Zéland215 (48.2/50 j)
EredményPakisztán nyert 28 futással
Időpont2001. február 22.
Napszakoknappal és éjjel
HelyszínWestpac stadion (Wellington)
A mérkőzés embereSzahlen Musták (Pakisztán)(?)1. jr: 1 futás, nem esett ki
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Pakisztán):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Szaíd Ánvarkif57934061,29
2.Imrán Nazíre Stephen Fleming d Daryl Tuffey322351139,13
3.Szalím Elehíe és d Chris Harris30654046,15
4.Inzamam al-Hake Roger Twose d Chris Harris12260046,15
5.Mohammad Juszufe Nathan Astle d James Franklin47485097,91
6.Abdel Razzáke Lou Vincent d James Franklin8801100,00
7.Moen Hán (k) e Nathan Astle d Daryl Tuffey15202075,00
8.Vaszím Akrame Daniel Vettori d James Franklin9501180,00
9.Adzhar Mahmúdkd Daryl Tuffey171120154,54
10.
Vakár Júniszn5210250,00
11.
Szahlen Mustákn1100100,00
Extrák2 testet érintve mellé, 2 rossz, 6 széles10
Összesen243

Kapuvesztések: 1-45 (Imrán Nazír, 6.6 j), 2-105 (Szalím Elehí, 24.2 j), 3-132 (Inzamam al-Hak, 32.1 j), 4-152 (Szaíd Ánvar, 37.5 j), 5-172 (Abdel Razzák, 40.5 j), 6-202 (Moen Hán, 45.5 j), 7-217 (Vaszím Akram, 46.5 j), 8-229 (Mohammad Juszuf, 48.4 j), 9-242 (Adzhar Mahmúd, 49.5 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Daryl Tuffey9 (54)05235,77---01
2.Chris Martin7 (42)13004,28---11
3.James Franklin8 (48)06137,62---11
4.Daniel Vettori10 (60)14304,30---01
5.Chris Harris10 (60)03123,10---02
6.Nathan Astle6 (36)02404,00---00

2. játékrész

Ütés (Új-Zéland, cél: 244, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Stephen Fleming (k)lke d Vaszím Akram180012,50
2.Nathan Astlelke d Vaszím Akram10261038,46
3.Roger Twosee Moen Hán d Vakár Júnisz180012,50
4.Craig McMillane Mohammad Juszuf d Abdel Razzák64836177,10
5.Lou Vincentlev Moen Hán d Szahlen Musták34613055,73
6.Chris Harrislke d Abdel Razzák11301036,66
7.
Adam Parore n34392187,17
8.Daniel Vettorikd Adzhar Mahmúd7130053,84
9.James Franklinkd Szahlen Musták8121066,66
10.Daryl Tuffeye Szalím Elehí d Szahlen Musták3140021,42
11.Chris Martinkd Vaszím Akram120050,00
Extrák3 mellé, 25 testet érintve mellé, 7 rossz, 6 széles41
Összesen215

Kapuvesztések: 1-12 (Stephen Fleming, 4.2 j), 2-16 (Roger Twose, 5.6 j), 3-18 (Nathan Astle, 6.4 j), 4-118 (Lou Vincent, 27.1 j), 5-152 (Craig McMillan, 34.4 j), 6-152 (Chris Harris, 34.6 j), 7-161 (Daniel Vettori, 39.1 j), 8-187 (James Franklin, 43.4 j), 9-207 (Daryl Tuffey, 47.1 j), 10-215 (Chris Martin, 48.2 j)

Dobás (Pakisztán):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Vaszím Akram9.2 (56)04134,39---11
2.Vakár Júnisz10 (60)14314,30---12
3.Adzhar Mahmúd10 (60)03313,30---12
4.Abdel Razzák10 (60)04424,39---30
5.Szahlen Musták9 (54)12632,88---01