KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

506. női NH20 (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m7006

A pénzfeldobást nyerteAusztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Új-Zéland103 (19/20 j)
Ausztrália105/1 (12.3/20 j)
EredményAusztrália nyert 9 kapuval (45 dobás maradt)
Időpont2018. október 5.
Napszakokéjjel
HelyszínManuka Oval (Canberra)
A mérkőzés embereEllyse Perry (Ausztrália)(?)1. jr: 4 kapu
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Sophie Devinekd Delissa Kimmince11151073,33
2.Suzie Batese Alyssa Healy d Ellyse Perry11121091,66
3.Maddy Greenl Alyssa Healy d Ashleigh Gardner6100060,00
4.Amy Satterthwaite (k)kd Ellyse Perry14171082,35
5.
Katey Martin n353430102,94
6.Jess Watkine Rachael Haynes d Ellyse Perry01000,00
7.Bernadine Bezuidenhoutlke d Sophie Molineux03000,00
8.Kate Ebrahimlke d Sophie Molineux01000,00
9.Amelia Kerre Alyssa Healy d Ellyse Perry02000,00
10.Lea Tahuhukd Sophie Molineux370042,85
11.Holly Huddlestonkif10121083,33
Extrák4 mellé, 4 testet érintve mellé, 5 széles13
Összesen103

Kapuvesztések: 1-29 (Sophie Devine, 4.1 j), 2-32 (Suzie Bates, 5.1 j), 3-40 (Maddy Green, 6.5 j), 4-68 (Amy Satterthwaite, 11.1 j), 5-68 (Jess Watkin, 11.2 j), 6-74 (Bernadine Bezuidenhout, 12.5 j), 7-74 (Kate Ebrahim, 12.6 j), 8-76 (Amelia Kerr, 13.4 j), 9-84 (Lea Tahuhu, 15.4 j), 10-103 (Holly Huddleston, 18.6 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Megan Schutt3 (18)01505,00---01
2.Ellyse Perry4 (24)02145,25---01
3.Sophie Molineux4 (24)11132,75---00
4.Delissa Kimmince4 (24)02716,75---02
5.Ashleigh Gardner2 (12)01015,00---00
6.Georgia Wareham2 (12)01105,50---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 104, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alyssa Healy e Lea Tahuhu d Sophie Devine6744121152,27
2.
Beth Mooneyn292840103,57
3.
Ashleigh Gardnern5510100,00
Meg Lanning (k)nks-----
Elyse Villaninks-----
Rachael Haynesnks-----
Ellyse Perrynks-----
Sophie Molineuxnks-----
Delissa Kimmincenks-----
Georgia Warehamnks-----
Megan Schuttnks-----
Extrák2 rossz, 2 széles4
Összesen105

Kapuvesztések: 1-98 (Alyssa Healy, 11.4 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Sophie Devine3 (18)01414,66---11
2.Lea Tahuhu2 (12)022011,00---01
3.Holly Huddleston2 (12)023011,50---10
4.Jess Watkin2.3 (15)01506,00---00
5.Amelia Kerr1 (6)011011,00---00
6.Suzie Bates1 (6)010010,00---00
7.Kate Ebrahim1 (6)010010,00---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének