Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

842. női NH20 (Ausztrália – Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m8324

A pénzfeldobást nyerteAnglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Ausztrália132/7 (20/20 j)
Anglia116/7 (20/20 j)
EredményAusztrália nyert 16 futással
Időpont2020. február 9.
HelyszínJunction Oval (Melbourne)
A mérkőzés embereSophie Molineux (Ausztrália)(?)1. jr: 11 futás
2. jr: 3 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alyssa Healy e Danni Wyatt d Katherine Brunt140025,00
2.Beth Mooneykd Sarah Glenn504060125,00
3.Ashleigh Gardnerkd Sophie Ecclestone10121083,33
4.Meg Lanning (k)kd Sarah Glenn12160175,00
5.Ellyse Perrykd Sophie Ecclestone10122083,33
6.Rachael Haynese Heather Knight d Natalie Sciver242111114,28
7.Sophie Molineuxkif11910122,22
8.
Nicola Careyn2200100,00
9.
Jess Jonassenn6410150,00
Tayla Vlaemincknks-----
Megan Schuttnks-----
Extrák6 széles6
Összesen132

Kapuvesztések: 1-2 (Alyssa Healy, 0.5 j), 2-16 (Ashleigh Gardner, 3.5 j), 3-54 (Meg Lanning, 9.2 j), 4-79 (Ellyse Perry, 12.5 j), 5-96 (Beth Mooney, 15.6 j), 6-119 (Rachael Haynes, 18.3 j), 7-124 (Sophie Molineux, 19.1 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katherine Brunt4 (24)02416,00---01
2.Natalie Sciver4 (24)02215,50---00
3.Sophie Ecclestone4 (24)01924,75---00
4.Anya Shrubsole3 (18)035011,66---03
5.Sarah Glenn4 (24)01824,50---01
6.Heather Knight1 (6)014014,00---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 133, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Amy Jones kd Tayla Vlaeminck9151060,00
2.Danni Wyatte Alyssa Healy d Tayla Vlaeminck11172064,70
3.Natalie Scivere Ellyse Perry d Sophie Molineux161230133,33
4.Heather Knight (k)lev Alyssa Healy d Sophie Molineux13161081,25
5.Fran Wilsonlev Alyssa Healy d Jess Jonassen270028,57
6.Tammy Beaumontkd Sophie Molineux690066,66
7.
Katherine Bruntn231920121,05
8.Lauren Winfield-Hille Alyssa Healy d Megan Schutt23243095,83
9.
Anya Shrubsolen130033,33
Sophie Ecclestonenks-----
Sarah Glennnks-----
Extrák4 mellé, 2 testet érintve mellé, 2 rossz, 4 széles12
Összesen116

Kapuvesztések: 1-21 (Danni Wyatt, 3.5 j), 2-39 (Amy Jones, 5.6 j), 3-53 (Natalie Sciver, 8.3 j), 4-60 (Heather Knight, 10.1 j), 5-66 (Fran Wilson, 11.4 j), 6-70 (Tammy Beaumont, 12.5 j), 7-107 (Lauren Winfield-Hill, 18.4 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Megan Schutt4 (24)01914,75---10
2.Ellyse Perry2 (12)01708,50---00
3.Tayla Vlaeminck4 (24)01824,50---12
4.Nicola Carey2 (12)01608,00---00
5.Sophie Molineux4 (24)01934,75---01
6.Jess Jonassen4 (24)02115,25---01