KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

2347. ENN (Ausztrália - Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m8664

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Ausztrália254/6 (50/50 j)
Dél-Afrika230 (47.2/50 j)
EredményAusztrália nyert 24 futással
Időpont2006. március 5.
HelyszínSt George’s Park (Port Elizabeth)
A mérkőzés embereBrett Lee (Ausztrália)(?)1. jr: 6 futás, nem esett ki
2. jr: 4 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Adam Gilchrist e Mark Boucher d Shaun Pollock25333075,75
2.Simon Katichkif49804161,25
3.Ricky Ponting (k)e Robin Peterson d Shaun Pollock62825075,60
4.Damien Martyne Roger Telemachus d Makhaya Ntini51691173,91
5.Michael Clarkekif252301108,69
6.Michael Husseye Herschelle Gibbs d Andrew Hall221012220,00
7.
Brett Leen6310200,00
8.
Shane Watsonn4300133,33
Brad Hoggnks-----
Nathan Brackennks-----
Stuart Clarknks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 3 rossz, 6 széles10
Összesen254

Kapuvesztések: 1-36 (Adam Gilchrist, 8.5 j), 2-99 (Simon Katich, 24.3 j), 3-173 (Ricky Ponting, 40.5 j), 4-214 (Damien Martyn, 45.5 j), 5-243 (Michael Hussey, 48.6 j), 6-244 (Michael Clarke, 49 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Shaun Pollock10 (60)14524,50374100
2.Makhaya Ntini9 (54)05616,22244100
3.Roger Telemachus8 (48)05907,37224234
4.Andrew Hall9 (54)13914,33282100
5.Robin Peterson10 (60)13903,90291001
6.Graeme Smith4 (24)01503,75100001

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 255, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Smith (k)e Adam Gilchrist d Brett Lee10122083,33
2.Boeta Dippenaarlke d Shane Watson16352045,71
3.Herschelle Gibbskif16302053,33
4.Abraham Benjamin de Villierse Brad Hogg d Michael Clarke68926173,91
5.Mark Boucher e Adam Gilchrist d Brett Lee5111045,45
6.Justin Kempe Nathan Bracken d Stuart Clark05000,00
7.Shaun Pollockkd Shane Watson69747193,24
8.Andrew Halle Adam Gilchrist d Brett Lee560083,33
9.Robin Petersone Adam Gilchrist d Brett Lee350060,00
10.Roger Telemachuslke d Nathan Bracken291303223,07
11.
Makhaya Ntinin140025,00
Extrák3 testet érintve mellé, 3 rossz, 2 széles8
Összesen230

Kapuvesztések: 1-15 (Graeme Smith, 2.2 j), 2-43 (Herschelle Gibbs, 10.5 j), 3-60 (Boeta Dippenaar, 15.1 j), 4-68 (Mark Boucher, 19.3 j), 5-69 (Justin Kemp, 20.3 j), 6-188 (Shaun Pollock, 42.2 j), 7-192 (Abraham Benjamin de Villiers, 43.1 j), 8-197 (Andrew Hall, 44.2 j), 9-199 (Robin Peterson, 44.5 j), 10-230 (Roger Telemachus, 47.2 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Brett Lee9 (54)24845,33354230
2.Nathan Bracken8.2 (50)14014,80335102
3.Stuart Clark9 (54)03213,55333000
4.Shane Watson10 (60)04924,90327000
5.Michael Clarke9 (54)04615,11210200
6.Brad Hogg2 (12)01206,0041000

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének