KrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

78. ENN (Karib-térség - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m544

A pénzfeldobást nyerte: Ausztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)

Karib-térség: 271/2 (48/48 j)

Ausztrália: 191/8 (48/48 j)

Eredmény: A Karib-térség nyert 80 futással

Időpont: 1979. december 9.

Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként: 50

Helyszín: Melbourne-i krikettpálya (Melbourne)

A mérkőzés embere: Viv Richards (Karib-térség)(?)1. jr: 153 futás, nem esett ki
2. jr: 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Rod Marsh d Dennis Lillee11201055,00
2.Desmond Haynese Rod Marsh d Jeff Thomson801225065,57
3.
Viv Richardsn153130161117,69
4.
Alvin Kallicharrann16172094,11
Lawrence Rowenks-----
Collis Kingnks-----
Deryck Murray (k) nks-----
Derick Parrynks-----
Andy Robertsnks-----
Joel Garnernks-----
Michael Holdingnks-----
Extrák1 mellé, 10 testet érintve mellé11
Összesen271

Kapuvesztések: 1-28 (Gordon Greenidge), 2-233 (Desmond Haynes)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Dennis Lillee10 (60)14814,80---00
2.Rodney Hogg10 (60)15005,00---00
3.Greg Chappell4 (24)02406,00---00
4.Jeff Thomson8 (48)04315,37---00
5.Ray Bright6 (36)02904,83---00
6.David Hookes1 (6)010010,00---00
7.Allan Border7 (42)04005,71---00
8.Julien Wiener2 (12)01608,00---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 272, méghozzá 48 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Bruce Lairdkd Michael Holding7151046,66
2.Julien Wienere és d Derick Parry27642042,18
3.Allan Borderkif44582075,86
4.Greg Chappell (k)e Viv Richards d Collis King312130147,61
5.Kim Hugheskd Michael Holding12161075,00
6.David Hookese Deryck Murray d Andy Roberts9270033,33
7.Rod Marsh e Lawrence Rowe d Andy Roberts131101118,18
8.
Ray Brightn19431044,18
9.Dennis Lilleekd Collis King19240079,16
10.
Rodney Hoggn390033,33
Jeff Thomsonnks-----
Extrák1 mellé, 6 testet érintve mellé7
Összesen191

Kapuvesztések: 1-16 (Bruce Laird), 2-54 (Julien Wiener), 3-102 (Greg Chappell), 4-119 (Kim Hughes), 5-128 (Allan Border), 6-147 (Rod Marsh), 7-151 (David Hookes), 8-185 (Dennis Lillee)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Andy Roberts8 (48)13324,12---00
2.Michael Holding10 (60)22922,90---00
3.Joel Garner10 (60)12602,60---00
4.Collis King10 (60)04024,00---00
5.Derick Parry10 (60)05615,60---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének