KrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

1085. teszt (India - Karib-térség)

Krikettgalaxis-azonosító: m2212

A pénzfeldobást nyerte: India (az ütést választották)

India: 281 (67.4 j), 173 (46 j)

Karib-térség: 337 (103.3 j), 4/1 (2 j)

Eredmény: Döntetlen

Időpont: 1987. december 11. - 1987. december 16.

Tervezett játéknapok száma: 5

Helyszín: Vánkhere stadion (Mumbai)

1. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Krisnammácsárí Sríkántkd Courtney Walsh7163111112,69
2.Arún Lále Richie Richardson d Courtney Walsh343006,97
3.Mohindra Amarnáthe Clyde Butts d Courtney Walsh118005,55
4.Dilíp Vengszarkar (k)l Jeff Dujon d Clyde Butts511115045,94
5.Mohammad Adzsharuddínkif34354097,14
6.Ravi Sásztríe Viv Richards d Winston Davis07000,00
7.Kapil Deve Gordon Greenidge d Clyde Butts474640102,17
8.Kiran More e Jeff Dujon d Patrick Patterson9182050,00
9.Arsad Ajjube Viv Richards d Courtney Walsh8331024,24
10.
Csetan Sarmán22423052,38
11.Manindra Szinhe Richie Richardson d Courtney Walsh014000,00
Extrák4 mellé, 15 testet érintve mellé, 16 rossz35
Összesen281

Kapuvesztések: 1-60 (Arún Lál), 2-74 (Mohindra Amarnáth), 3-85 (Krisnammácsárí Sríkánt), 4-157 (Mohammad Adzsharuddín), 5-162 (Ravi Sásztrí), 6-222 (Dilíp Vengszarkar), 7-241 (Kapil Dev), 8-247 (Kiran More), 9-271 (Arsad Ajjub), 10-281 (Manindra Szinh)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Patrick Patterson17 (102)37814,58---00
2.Winston Davis15 (90)07114,73---00
3.Courtney Walsh17.4 (106)25453,05---00
4.Clyde Butts18 (108)55923,27---00

2. játékrész

Ütés (Karib-térség):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Arún Lál d Ravi Sásztrí15541027,77
2.Desmond Haynese (helyettesítő) d Ravi Sásztrí58828070,73
3.Richie Richardsonlke d Csetan Sarmá8918611047,84
4.Viv Richards (k)kd Manindra Szinh37414190,24
5.Gus Logiekif01000,00
6.Carl Hooperlke d Kapil Dev37575064,91
7.Jeff Dujon e és d Ravi Sásztrí14480029,16
8.Clyde Buttse Kiran More d Ravi Sásztrí18662027,27
9.Winston Davise és d Csetan Sarmá30455066,66
10.Courtney Walshe Krisnammácsárí Sríkánt d Csetan Sarmá5100050,00
11.
Patrick Pattersonn21394053,84
Extrák8 testet érintve mellé, 4 rossz, 1 széles13
Összesen337

Kapuvesztések: 1-55 (Gordon Greenidge), 2-99 (Desmond Haynes), 3-146 (Viv Richards), 4-146 (Gus Logie), 5-210 (Carl Hooper), 6-258 (Richie Richardson), 7-258 (Jeff Dujon), 8-300 (Winston Davis), 9-308 (Courtney Walsh), 10-337 (Clyde Butts)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev25 (150)87212,88---00
2.Csetan Sarmá13 (78)16434,92---00
3.Arsad Ajjub20 (120)15402,70---00
4.Manindra Szinh17 (102)56814,00---00
5.Ravi Sásztrí28.3 (171)97142,49---00

3. játékrész

Ütés (India):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Krisnammácsárí Sríkántkd Patrick Patterson657810083,33
2.Arún Lále Gordon Greenidge d Patrick Patterson160016,66
3.Mohindra Amarnáthe Viv Richards d Courtney Walsh8370121,62
4.
Dilíp Vengszarkar (k)n401014039,60
5.Mohammad Adzsharuddíne Winston Davis d Patrick Patterson561083,33
6.Ravi Sásztríe Clyde Butts d Winston Davis5140035,71
7.Kapil Deve Jeff Dujon d Patrick Patterson5510100,00
8.Kiran More e Viv Richards d Patrick Patterson03000,00
9.Arsad Ajjubkd Courtney Walsh18421042,85
10.Csetan Sarmákd Courtney Walsh03000,00
11.Manindra Szinhe Richie Richardson d Courtney Walsh01000,00
Extrák1 mellé, 5 testet érintve mellé, 12 rossz, 8 széles26
Összesen173

Kapuvesztések: 1-16 (Arún Lál), 2-58 (Mohindra Amarnáth), 3-105 (Krisnammácsárí Sríkánt), 4-112 (Mohammad Adzsharuddín), 5-126 (Ravi Sásztrí), 6-132 (Kapil Dev), 7-132 (Kiran More), 8-173 (Arsad Ajjub), 9-173 (Csetan Sarmá), 10-173 (Manindra Szinh)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Patrick Patterson16 (96)16854,25---00
2.Winston Davis15 (90)25913,93---00
3.Courtney Walsh14 (84)24042,85---00
4.Clyde Butts1 (6)1000,00---00

4. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 118):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Gordon Greenidgee Kapil Dev d Csetan Sarmá240050,00
2.
Desmond Haynesn03000,00
3.
Richie Richardsonn06000,00
Viv Richards (k)nks-----
Gus Logienks-----
Carl Hoopernks-----
Jeff Dujon nks-----
Clyde Buttsnks-----
Winston Davisnks-----
Courtney Walshnks-----
Patrick Pattersonnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 rossz2
Összesen4

Kapuvesztések: 1-3 (Gordon Greenidge)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev1 (6)0202,00---00
2.Csetan Sarmá1 (6)0111,00---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének