Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

809. ENN (Anglia – India)

Krikettgalaxis-azonosító: m3345

A pénzfeldobást nyerteIndia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia218/9 (47/47 j)
India170 (41.4/47 j)
EredményAnglia nyert 48 futással
Időpont1993. február 26.
Előre eltervezett játszmaszám játékrészenként50
HelyszínM. Csinnászvámí stadion (Bangalor)
A mérkőzés emberePaul Jarvis (Anglia)(?)1. jr: 1 futás
2. jr: 5 kapu

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Robin Smithe Kiran More d Dzsavágal Srínáth29504057,99
2.Alec Stewart lke d Dzsavágal Srínáth14322043,75
3.Graeme Hicke Pravín Ámre d Manodzs Prabhákar56813069,13
4.Mike Gattingkd Dzsavágal Srínáth7131053,84
5.Neil Fairbrotherkif5150033,33
6.Graham Gooch (k)kd Manodzs Prabhákar45612073,77
7.Chris Lewise Szacsin Tendulkar d Dzsavágal Srínáth191910100,00
8.
Dermot Reeven131110118,18
9.Phil DeFreitase Manodzs Prabhákar d Dzsavágal Srínáth230066,66
10.Paul Jarvise Mohammad Adzsharuddín d Kapil Dev130033,33
11.
Devon Malcolmn03000,00
Extrák15 testet érintve mellé, 8 rossz, 4 széles27
Összesen218

Kapuvesztések: 1-42 (Alec Stewart), 2-65 (Robin Smith), 3-79 (Mike Gatting), 4-102 (Neil Fairbrother), 5-157 (Graeme Hick), 6-185 (Chris Lewis), 7-209 (Graham Gooch), 8-212 (Phil DeFreitas), 9-218 (Paul Jarvis)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kapil Dev8 (48)12713,37---00
2.Manodzs Prabhákar10 (60)05025,00---00
3.Dzsavágal Srínáth9 (54)14154,55---00
4.Venkatapati Radzsú10 (60)04604,60---00
5.Anil Kumble10 (60)13903,90---00

2. játékrész

Ütés (India, cél: 219, méghozzá 47 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Manodzs Prabhákarkif0Kacsa10000,00
2.Navdzsot Sziddhúe Graham Gooch d Phil DeFreitas40574070,17
3.Vinod Kámblíe Alec Stewart d Paul Jarvis33604055,00
4.Szacsin Tendulkare Graeme Hick d Chris Lewis360050,00
5.Mohammad Adzsharuddín (k)lke d Paul Jarvis130033,33
6.Pravín Ámree Graeme Hick d Paul Jarvis16242066,66
7.Kapil Deve Graham Gooch d Devon Malcolm32443072,72
8.Kiran More lke d Paul Jarvis0Kacsa2000,00
9.Anil Kumblekd Paul Jarvis24393061,53
10.Dzsavágal Srínáthe Graeme Hick d Devon Malcolm270028,57
11.
Venkatapati Radzsún130033,33
Extrák4 testet érintve mellé, 3 rossz, 11 széles18
Összesen170

Kapuvesztések: 1-3 (Manodzs Prabhákar), 2-61 (Vinod Kámblí), 3-66 (Szacsin Tendulkar), 4-67 (Mohammad Adzsharuddín), 5-100 (Pravín Ámre), 6-114 (Navdzsot Sziddhú), 7-115 (Kiran More), 8-160 (Kapil Dev), 9-166 (Dzsavágal Srínáth), 10-170 (Anil Kumble)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Devon Malcolm9 (54)14725,22---00
2.Phil DeFreitas8 (48)02713,37---00
3.Chris Lewis10 (60)03213,20---00
4.Paul Jarvis8.4 (52)13554,03---00
5.Dermot Reeve6 (36)02504,16---00