KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

4185. ENN (Írország és Észak-Írország - Zimbabwe)

Krikettgalaxis-azonosító: m3468

A pénzfeldobást nyerteZimbabwe (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Írország és Észak-Írország242/9 (50/50 j)
Zimbabwe237/9 (50/50 j)
EredményÍrország és Észak-Írország nyert 5 futással
Időpont2019. július 4.
HelyszínA Civil Service CC krikettpályája (Béal Feirste)

1. játékrész

Ütés (Írország és Észak-Írország):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Paul Stirlinge Sean Williams d Solomon Mire52737071,23
2.James McCollume Sikandar Raza d Solomon Mire739211079,34
3.Andy Balbirniee Brendan Taylor d Solomon Mire9170052,94
4.William Porterfield (k)e Sean Williams d Sikandar Raza20362055,55
5.Kevin O’Briene Craig Ervine d Solomon Mire6610100,00
6.Lorcan Tucker e Sean Williams d Kyle Jarvis565170109,80
7.Shane Getkatekd Sean Williams7101070,00
8.Mark Adaire Richmond Mutumbami d Sean Williams350060,00
9.Andy McBrinelke d Sikandar Raza460066,66
10.
Tim Murtaghn230066,66
11.
Boyd Rankinn1100100,00
Extrák1 mellé, 2 testet érintve mellé, 6 széles9
Összesen242

Kapuvesztések: 1-111 (Paul Stirling, 23.6 j), 2-140 (Andy Balbirnie, 29.6 j), 3-147 (James McCollum, 31.1 j), 4-154 (Kevin O’Brien, 33.4 j), 5-188 (William Porterfield, 40.2 j), 6-206 (Shane Getkate, 43.5 j), 7-212 (Mark Adair, 45.2 j), 8-233 (Andy McBrine, 48.3 j), 9-241 (Lorcan Tucker, 49.5 j)

Dobás (Zimbabwe):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Kyle Jarvis8 (48)12913,62344000
2.Tendai Chatara7 (42)03304,71286000
3.Donald Tiripano7 (42)13605,14235000
4.Sean Williams8 (48)04325,37245002
5.Ryan Burl4 (24)02706,7594000
6.Solomon Mire8 (48)14345,37265002
7.Sikandar Raza8 (48)12823,50240000

2. játékrész

Ütés (Zimbabwe, cél: 243, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Hamilton Masakadza (k)kd Tim Murtagh451080,00
2.Solomon Miree Lorcan Tucker d Tim Murtagh481050,00
3.Craig Ervinee Lorcan Tucker d Shane Getkate43517084,31
4.Brendan Taylor lke d Tim Murtagh01000,00
5.Sean Williamse Andy Balbirnie d Tim Murtagh58846169,04
6.Sikandar Razae Kevin O’Brien d Boyd Rankin312221140,90
7.Ryan Burlkif53793067,08
8.Richmond Mutumbamie Lorcan Tucker d Shane Getkate240050,00
9.Donald Tiripanokd Tim Murtagh33443075,00
10.
Kyle Jarvisn01000,00
11.
Tendai Chataran1100100,00
Extrák4 testet érintve mellé, 4 széles8
Összesen237

Kapuvesztések: 1-4 (Hamilton Masakadza, 0.5 j), 2-14 (Solomon Mire, 4.2 j), 3-14 (Brendan Taylor, 4.3 j), 4-70 (Craig Ervine, 16.3 j), 5-127 (Sikandar Raza, 25.1 j), 6-157 (Sean Williams, 32.3 j), 7-160 (Richmond Mutumbami, 33.2 j), 8-229 (Donald Tiripano, 48.5 j), 9-236 (Ryan Burl, 49.5 j)

Dobás (Írország és Észak-Írország):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Tim Murtagh10 (60)12152,09472000
2.Mark Adair10 (60)05205,20368003
3.Boyd Rankin10 (60)04414,39324001
4.Shane Getkate10 (60)05725,69253100
5.Andy McBrine4 (24)03609,00115100
6.Kevin O’Brien6 (36)02303,83181000

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének