KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

210. női ENN (Új-Zéland - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m5409

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (az ütést választották)
Új-Zéland97/9 (50/50 j)
Ausztrália86 (41.1/50 j)
EredményÚj-Zéland nyert 11 futással
Időpont1996. február 1.
HelyszínA St Peters College krikettpályája (Adelaide)
A mérkőzés embereKatrina Keenan (Új-Zéland)(?)1. jr: 1 futás
2. jr: 4 kapu, 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Debbie Hockleye Olivia Magno d Karen Rolton27650041,53
2.Trudy Andersonkif6210028,57
3.Kirsty Bondkd Joanne Garey261000026,00
4.Emily Drummkif150020,00
5.Maia Lewiskif180012,50
6.Katrina Keenane Joanne Garey d Olivia Magno180012,50
7.
Sarah Illingworth (k) n12400030,00
8.Karen Mussone Cathryn Fitzpatrick d Joanne Garey5230021,73
9.Sarah McLauchlankd Cathryn Fitzpatrick112008,33
10.Julie Harrise Lisa Keightley d Joanne Broadbent5190026,31
11.
Catherine Campbelln0000-
Extrák1 mellé, 2 testet érintve mellé, 1 rossz, 8 széles12
Összesen97

Kapuvesztések: 1-20 (Trudy Anderson), 2-47 (Debbie Hockley), 3-51 (Emily Drumm), 4-55 (Maia Lewis), 5-67 (Katrina Keenan), 6-70 (Kirsty Bond), 7-81 (Karen Musson), 8-84 (Sarah McLauchlan), 9-96 (Julie Harris)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick9 (54)01411,55---02
2.Kim Fazackerley8 (48)02002,50---01
3.Joanne Broadbent8 (48)21511,87---02
4.Karen Rolton4 (24)1611,50---00
5.Zoe Goss5 (30)01603,20---02
6.Olivia Magno10 (60)41111,09---00
7.Joanne Garey6 (36)11222,00---11

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 98, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Belinda Clark (k)kd Emily Drumm17312054,83
2.Lisa Keightleye Sarah Illingworth d Katrina Keenan022000,00
3.Lee-Anne Hunterlke d Katrina Keenan22542040,74
4.Karen Roltone Trudy Anderson d Catherine Campbell10351028,57
5.Zoe Gosse Katrina Keenan d Karen Musson15400037,50
6.Joanne Gareylke d Julie Harris2110018,18
7.Joanne Broadbente Sarah Illingworth d Katrina Keenan3280010,71
8.Olivia Magnoe Sarah Illingworth d Katrina Keenan190011,11
9.Kim Fazackerleykif280025,00
10.
Cathryn Fitzpatrickn08000,00
11.Julia Price lke d Catherine Campbell01000,00
Extrák4 testet érintve mellé, 10 széles14
Összesen86

Kapuvesztések: 1-7 (Lisa Keightley), 2-26 (Belinda Clark), 3-56 (Lee-Anne Hunter), 4-56 (Karen Rolton), 5-65 (Joanne Garey), 6-81 (Zoe Goss), 7-84 (Joanne Broadbent), 8-85 (Olivia Magno), 9-86 (Kim Fazackerley), 10-86 (Julia Price, 41.1 j)

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katrina Keenan9 (54)41141,22---02
2.Julie Harris8 (48)21211,50---00
3.Emily Drumm10 (60)22212,19---04
4.Sarah McLauchlan3 (18)11404,66---00
5.Karen Musson5 (30)01412,80---04
6.Catherine Campbell6.1 (37)1921,45---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének