KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

276. női ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m5537

A pénzfeldobást nyerteAnglia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Ausztrália204/6 (50/50 j)
Anglia140 (47.2/50 j)
EredményAusztrália nyert 64 futással
Időpont1998. július 15.
HelyszínCounty Ground (Derby)

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Belinda Clark (k)lke d Lucy Pearson290022,22
2.Joanne Broadbente Jane Smit d Clare Taylor29454064,44
3.Lisa Keightleye Lucy Pearson d Melissa Reynard591014058,41
4.Karen Roltonkif9172052,94
5.Melanie Jonesl Jane Smit d Clare Connor58754077,33
6.
Bronwyn Calvern14270051,85
7.Olivia Magnokif17241070,83
8.
Julia Price n4100040,00
Cathryn Fitzpatricknks-----
Charmaine Masonnks-----
Avril Faheynks-----
Extrák1 mellé, 3 testet érintve mellé, 8 széles12
Összesen204

Kapuvesztések: 1-5 (Belinda Clark), 2-50 (Joanne Broadbent), 3-69 (Karen Rolton), 4-163 (Lisa Keightley), 5-168 (Melanie Jones), 6-196 (Olivia Magno)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clare Taylor10 (60)22012,00---00
2.Lucy Pearson3 (18)02719,00---00
3.Sarah Collyer10 (60)23803,80---00
4.Karen Smithies5 (30)12204,39---00
5.Clare Connor10 (60)03313,30---00
6.Kathryn Leng5 (30)03006,00---00
7.Melissa Reynard7 (42)03014,28---00

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 205, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Charlotte Edwardskif12333036,36
2.Janette Brittinkd Olivia Magno19631030,15
3.Barbara Danielskd Charmaine Mason7270025,92
4.Karen Smithies (k)kif44713061,97
5.Jane Smit kif115006,66
6.Melissa Reynardkd Charmaine Mason28443063,63
7.Kathryn Lengkd Cathryn Fitzpatrick9910100,00
8.Clare Connorkif01000,00
9.Clare Taylorkd Charmaine Mason01000,00
10.Sarah Collyerkd Charmaine Mason5130038,46
11.
Lucy Pearsonn791077,77
Extrák6 testet érintve mellé, 1 rossz, 1 széles8
Összesen140

Kapuvesztések: 1-24 (Charlotte Edwards), 2-41 (Barbara Daniels), 3-51 (Janette Brittin), 4-58 (Jane Smit), 5-115 (Melissa Reynard), 6-120 (Karen Smithies), 7-124 (Clare Connor), 8-127 (Clare Taylor), 9-127 (Kathryn Leng), 10-140 (Sarah Collyer, 47.2 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Cathryn Fitzpatrick9 (54)13213,55---00
2.Bronwyn Calver10 (60)12102,09---00
3.Charmaine Mason9.2 (56)12442,57---00
4.Olivia Magno10 (60)32012,00---00
5.Avril Fahey5 (30)02304,60---00
6.Karen Rolton4 (24)01403,50---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének