KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

832. női NH20 (Anglia - Ausztrália)

Krikettgalaxis-azonosító: m8303

A pénzfeldobást nyerteAusztrália (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia156/4 (20/20 j)
Ausztrália156/8 (20/20 j)
EredményHoltverseny (szuperjátszmában Anglia nyert)
Időpont2020. február 1.
HelyszínManuka Oval (Canberra)
A mérkőzés embereHeather Knight (Anglia)(?)1. jr: 78 futás
2. jr: 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Amy Jones kif10241041,66
2.Danni Wyatte Beth Mooney d Ellyse Perry171440121,42
3.Natalie Scivere Ellyse Perry d Georgia Wareham490044,44
4.Heather Knight (k)e Rachael Haynes d Megan Schutt784583173,33
5.
Fran Wilsonn392841139,28
6.
Katherine Bruntn0000-
Tammy Beaumontnks-----
Lauren Winfield-Hillnks-----
Freya Daviesnks-----
Sophie Ecclestonenks-----
Sarah Glennnks-----
Extrák2 testet érintve mellé, 6 széles8
Összesen156

Kapuvesztések: 1-26 (Danni Wyatt, 4.6 j), 2-32 (Amy Jones, 7.1 j), 3-39 (Natalie Sciver, 8.5 j), 4-154 (Heather Knight, 19.5 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ellyse Perry4 (24)0912,25---00
2.Megan Schutt4 (24)040110,00---00
3.Annabel Sutherland2 (12)023011,50---02
4.Delissa Kimmince4 (24)040010,00---00
5.Georgia Wareham2 (12)01517,50---03
6.Jess Jonassen4 (24)02706,75---00

2. játékrész

Ütés (Ausztrália, cél: 157, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alyssa Healy e Katherine Brunt d Freya Davies9420225,00
2.Beth Mooneyl Amy Jones d Natalie Sciver654591144,44
3.Ashleigh Gardnere Heather Knight d Sarah Glenn16203080,00
4.Meg Lanning (k)kd Sophie Ecclestone150020,00
5.Ellyse Perrylke d Sarah Glenn18190194,73
6.Rachael Haynese és d Sarah Glenn02000,00
7.Jess Jonassene Katherine Brunt d Natalie Sciver230066,66
8.
Annabel Sutherlandn221140200,00
9.Georgia Warehamkd Natalie Sciver6510120,00
10.
Delissa Kimmincen15611250,00
Megan Schuttnks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 széles2
Összesen156

Kapuvesztések: 1-17 (Alyssa Healy, 1.3 j), 2-63 (Ashleigh Gardner, 8.2 j), 3-71 (Meg Lanning, 9.5 j), 4-104 (Ellyse Perry, 14.4 j), 5-104 (Rachael Haynes, 14.6 j), 6-113 (Beth Mooney, 16.1 j), 7-114 (Jess Jonassen, 16.3 j), 8-139 (Georgia Wareham, 18.4 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Katherine Brunt4 (24)047011,75---00
2.Freya Davies3 (18)02317,66---01
3.Natalie Sciver4 (24)02335,75---00
4.Sophie Ecclestone4 (24)02616,50---00
5.Sarah Glenn4 (24)02837,00---00
6.Heather Knight1 (6)0808,00---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének