Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

2442. ENN (Dél-Afrika – Karib-térség)

Krikettgalaxis-azonosító: m8811

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (az ütést választották)
Dél-Afrika258/8 (50/50 j)
Karib-térség262/4 (44/50 j)
EredményA Karib-térség nyert 6 kapuval (36 dobás maradt)
Időpont2006. november 2.
Napszakoknappal és éjjel
HelyszínSzaváí Mán Szinh stadion (Dzsajpur)
A mérkőzés embereChris Gayle (Karib-térség)(?)1. jr: 1 elkapás
2. jr: 133 futás, nem esett ki

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Graeme Smith (k)kd Jerome Taylor19233082,60
2.Loots Bosmane Chris Gayle d Marlon Samuels39586067,24
3.Jacques Kallise Ramnaresh Sarwan d Dwayne Bravo16383042,10
4.Herschelle Gibbse Brian Lara d Dwayne Bravo77904185,55
5.Abraham Benjamin de Villierskif46573080,70
6.Justin Kempkd Ian Bradshaw370042,85
7.Mark Boucher e Ramnaresh Sarwan d Marlon Samuels161111145,45
8.Shaun Pollockkd Jerome Taylor4400100,00
9.
Robin Petersonn151210125,00
10.
Andre Neln01000,00
Makhaya Ntininks-----
Extrák1 mellé, 6 testet érintve mellé, 1 rossz, 15 széles23
Összesen258

Kapuvesztések: 1-27 (Graeme Smith, 5.1 j), 2-65 (Jacques Kallis, 16.4 j), 3-96 (Loots Bosman, 22.3 j), 4-188 (Abraham Benjamin de Villiers, 40.3 j), 5-195 (Justin Kemp, 42.2 j), 6-219 (Mark Boucher, 45.2 j), 7-227 (Shaun Pollock, 46.4 j), 8-256 (Herschelle Gibbs, 49.4 j)

Dobás (Karib-térség):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ian Bradshaw10 (60)05815,80327012
2.Jerome Taylor10 (60)14824,80354102
3.Dwayne Bravo7 (42)04125,85244004
4.Dwayne Smith4 (24)11203,00192001
5.Chris Gayle10 (60)04804,80254001
6.Marlon Samuels9 (54)04424,88230101

2. játékrész

Ütés (Karib-térség, cél: 259, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.
Chris Gaylen13313517398,51
2.Shivnarine Chanderpaulvs57704181,42
3.Ramnaresh Sarwanlke d Makhaya Ntini272760100,00
4.Dwayne Bravokif151130136,36
5.Brian Lara (k)e és d Graeme Smith9101090,00
6.Runako Mortone Abraham Benjamin de Villiers d Robin Peterson0Kacsa5000,00
7.
Marlon Samuelsn581062,50
Dwayne Smithnks-----
Carlton Baugh nks-----
Ian Bradshawnks-----
Jerome Taylornks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 3 rossz, 6 széles16
Összesen262

Kapuvesztések: 1-196 (Ramnaresh Sarwan, 33.6 j), 2-226 (Dwayne Bravo, 37.3 j), 3-243 (Brian Lara, 40.4 j), 4-244 (Runako Morton, 41.4 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Shaun Pollock5 (30)03406,80174101
2.Makhaya Ntini7 (42)04917,00217011
3.Andre Nel10 (60)16006,00358112
4.Graeme Smith10 (60)04314,30335000
5.Jacques Kallis5 (30)03306,60205111
6.Robin Peterson7 (42)03615,14213101