Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

3463. ENN (Ausztrália - Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m9670

A pénzfeldobást nyerteAusztrália (az ütést választották)
Ausztrália217/9 (50/50 j)
Anglia212 (49.4/50 j)
EredményAusztrália nyert 5 futással
Időpont2014. január 26.
Napszakoknappal és éjjel
HelyszínAdelaide Oval (Adelaide)
A mérkőzés embereJames Faulkner (Ausztrália)(?)1. jr: 27 futás
2. jr: 2 kapu

1. játékrész

Ütés (Ausztrália):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Aaron Finchkd Stuart Broad7161043,75
2.Shaun Marshe Alastair Cook d Ben Stokes36523069,23
3.Shane Watsone Jos Buttler d Stuart Broad0Kacsa4000,00
4.Michael Clarke (k)kd Tim Bresnan8260030,76
5.George Baileye Stuart Broad d Ben Stokes56744075,67
6.Glenn Maxwelle Jos Buttler d Ben Stokes22351062,85
7.Matthew Wade kd Stuart Broad31462067,39
8.James Faulknere Eoin Morgan d Chris Jordan272720100,00
9.Nathan Coulter-Nilelke d Chris Jordan15181083,33
10.
Clint McKayn1100100,00
11.
Xavier Dohertyn1100100,00
Extrák9 testet érintve mellé, 4 széles13
Összesen217

Kapuvesztések: 1-14 (Aaron Finch, 4.4 j), 2-22 (Shane Watson, 6.2 j), 3-43 (Michael Clarke, 13.6 j), 4-64 (Shaun Marsh, 19.4 j), 5-112 (Glenn Maxwell, 29.2 j), 6-167 (George Bailey, 40.5 j), 7-176 (Matthew Wade, 42.5 j), 8-215 (James Faulkner, 49.3 j), 9-215 (Nathan Coulter-Nile, 49.4 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Stuart Broad10 (60)23133,10392001
2.Chris Jordan10 (60)03723,70362002
3.Tim Bresnan10 (60)05115,09233000
4.James Tredwell7 (42)02804,00191000
5.Ben Stokes10 (60)04334,30334001
6.Ravi Bopara3 (18)01806,0062000

2. játékrész

Ütés (Anglia, cél: 218, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Alastair Cook (k)e George Bailey d Nathan Coulter-Nile39623062,90
2.Ian Belle Aaron Finch d Nathan Coulter-Nile14233060,86
3.Ben Stokese Shaun Marsh d Clint McKay0Kacsa6000,00
4.Joe Roote Xavier Doherty d James Faulkner55863163,95
5.Eoin Morgane Shane Watson d James Faulkner39403197,50
6.Ravi Boparal Matthew Wade d Clint McKay25442056,81
7.Jos Buttler e Clint McKay d Nathan Coulter-Nile590055,55
8.Tim Bresnankif13140192,85
9.Stuart Broadkd Clint McKay7410175,00
10.
Chris Jordann460066,66
11.James Tredwelle Matthew Wade d Shane Watson0Kacsa4000,00
Extrák1 mellé, 4 testet érintve mellé, 6 széles11
Összesen212

Kapuvesztések: 1-23 (Ian Bell, 5.6 j), 2-29 (Ben Stokes, 8.3 j), 3-90 (Alastair Cook, 23.5 j), 4-154 (Eoin Morgan, 35.4 j), 5-157 (Joe Root, 37.5 j), 6-174 (Jos Buttler, 42.3 j), 7-194 (Tim Bresnan, 45.5 j), 8-204 (Stuart Broad, 46.6 j), 9-209 (Ravi Bopara, 48.4 j), 10-212 (James Tredwell, 49.4 j)

Dobás (Ausztrália):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clint McKay10 (60)13633,59403004
2.Nathan Coulter-Nile10 (60)13433,40412100
3.James Faulkner10 (60)03723,70373001
4.Xavier Doherty10 (60)14004,00323000
5.Shane Watson6.4 (40)03515,25203101
6.Glenn Maxwell3 (18)02508,3361100