Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

258. NH20 (Anglia – Dél-Afrika)

Krikettgalaxis-azonosító: m1464

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia118/7 (20/20 j)
Dél-Afrika119/3 (19/20 j)
EredményDél-Afrika nyert 7 kapuval (6 dobás maradt)
Időpont2012. szeptember 8.
HelyszínFolyóparti krikettpálya (Chester-le-Street)
A mérkőzés embereDale Steyn (Dél-Afrika)(?)1. jr: 1 kapu
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Craig Kieswetter lke d Johan Botha252431104,16
2.Alex Haleskif11620183,33
3.Ravi Boparae Johan Botha d Dale Steyn6110054,54
4.Eoin Morgankd Johan Botha10111090,90
5.Johnny Bairstowe Johan Botha d Albie Morkel15171088,23
6.Jos Buttlerkd Robin Peterson690066,66
7.Samit Patele Jacques Kallis d Robin Peterson470057,14
8.
Stuart Broad (k)n18221081,81
9.
Graeme Swannn181330138,46
Steven Finnnks-----
Jade Dernbachnks-----
Extrák3 mellé, 2 testet érintve mellé5
Összesen118

Kapuvesztések: 1-27 (Alex Hales, 3.4 j), 2-40 (Craig Kieswetter, 6.1 j), 3-50 (Ravi Bopara, 7.4 j), 4-66 (Eoin Morgan, 10.2 j), 5-76 (Jos Buttler, 12.3 j), 6-80 (Johnny Bairstow, 13.4 j), 7-85 (Samit Patel, 15.3 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Robin Peterson4 (24)02726,75104000
2.Dale Steyn4 (24)01313,25141000
3.Lonwabo Tsotsobe2 (12)022011,0053100
4.Albie Morkel3 (18)01214,0080000
5.Johan Botha4 (24)01924,75132000
6.Jacques Kallis3 (18)02006,6651000

2. játékrész

Ütés (Dél-Afrika, cél: 119, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Richard Levie Graeme Swann d Jade Dernbach8720114,28
2.
Jacques Kallisn484470109,09
3.Faf du Plessislke d Steven Finn4300133,33
4.Abraham Benjamin de Villiers (k) e Craig Kieswetter d Jade Dernbach10620166,66
5.
Jean-Paul Duminyn47544087,03
Justin Ontongnks-----
Albie Morkelnks-----
Johan Bothanks-----
Robin Petersonnks-----
Dale Steynnks-----
Lonwabo Tsotsobenks-----
Extrák1 testet érintve mellé, 1 széles2
Összesen119

Kapuvesztések: 1-9 (Richard Levi, 1.4 j), 2-14 (Faf du Plessis, 2.4 j), 3-29 (Abraham Benjamin de Villiers, 3.6 j)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Steven Finn4 (24)02215,50144000
2.Jade Dernbach4 (24)03127,7584000
3.Stuart Broad4 (24)01804,50132000
4.Ravi Bopara2 (12)020010,0043001
5.Graeme Swann4 (24)01604,00110000
6.Samit Patel1 (6)011011,0012000