Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

977. ENN (Dél-Afrika – India)

Krikettgalaxis-azonosító: m3637

A pénzfeldobást nyerteDél-Afrika (az ütést választották)
Dél-Afrika223/6 (50/50 j)
India209/9 (50/50 j)
EredményDél-Afrika nyert 14 futással
Időpont1995. február 18.
HelyszínSeddon Park (Hamilton)
A mérkőzés embereGary Kirsten (Dél-Afrika)(?)1. jr: 80 futás
2. jr: 1 elkapás

1. játékrész

Ütés (Dél-Afrika):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Andrew Hudsonkd Dzsavágal Srínáth24334072,72
2.Gary Kirstenkif801271062,99
3.Daryll Cullinane Venkates Praszád d Anil Kumble65944069,14
4.Hansie Cronje (k)e és d Anil Kumble360050,00
5.Jonty Rhodeslke d Anil Kumble0Kacsa2000,00
6.Dave Callaghanlke d Anil Kumble16262061,53
7.
David Richardson n11141078,57
8.
Eric Simonsn780087,50
Pat Symcoxnks-----
Allan Donaldnks-----
Fanie de Villiersnks-----
Extrák1 mellé, 7 testet érintve mellé, 5 rossz, 4 széles17
Összesen223

Kapuvesztések: 1-47 (Andrew Hudson, 9.3 j), 2-167 (Daryll Cullinan, 37.3 j), 3-174 (Hansie Cronje, 39.2 j), 4-174 (Jonty Rhodes, 39.4 j), 5-201 (Dave Callaghan, 45.5 j), 6-201 (Gary Kirsten, 46.3 j)

Dobás (India):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Manodzs Prabhákar6 (36)02404,00---40
2.Dzsavágal Srínáth8 (48)03013,75---30
3.Venkates Praszád7 (42)03204,57---20
4.Anil Kumble10 (60)04044,00---10
5.Venkatapati Radzsú9 (54)04605,11---01
6.Szacsin Tendulkar10 (60)04304,30---03

2. játékrész

Ütés (India, cél: 224, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Adzsaj Dzsadedzsáe Gary Kirsten d Pat Symcox29912031,86
2.Szacsin Tendulkare Pat Symcox d Hansie Cronje37513172,54
3.Navdzsot Sziddhúe Dave Callaghan d Hansie Cronje5120041,66
4.Mohammad Adzsharuddín (k)kif20371054,05
5.Vinod Kámblíe David Richardson d Allan Donald30490161,22
6.Dzsavágal Srínáthe Eric Simons d Allan Donald372512148,00
7.Manodzs Prabhákarkif670085,71
8.Najan Mongijá kif242010120,00
9.Anil Kumblelke d Fanie de Villiers130033,33
10.
Venkates Praszádn5500100,00
Venkatapati Radzsúnks-----
Extrák2 mellé, 3 testet érintve mellé, 10 széles15
Összesen209

Kapuvesztések: 1-61 (Szacsin Tendulkar, 19.2 j), 2-73 (Navdzsot Sziddhú, 23.5 j), 3-76 (Adzsaj Dzsadedzsá, 26.4 j), 4-118 (Mohammad Adzsharuddín, 36.2 j), 5-148 (Vinod Kámblí, 41.3 j), 6-159 (Manodzs Prabhákar, 43.2 j), 7-196 (Dzsavágal Srínáth, 47.5 j), 8-200 (Anil Kumble, 48.4 j), 9-209 (Najan Mongijá, 49.6 j)

Dobás (Dél-Afrika):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Allan Donald9 (54)14324,77---00
2.Fanie de Villiers10 (60)15615,60---03
3.Eric Simons8 (48)12803,50---00
4.Hansie Cronje10 (60)03423,40---05
5.Pat Symcox10 (60)02012,00---01
6.Dave Callaghan3 (18)02307,66---01