KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

95. női teszt (Új-Zéland - Anglia)

Krikettgalaxis-azonosító: m5004

A pénzfeldobást nyerteÚj-Zéland (az ütést választották)
Új-Zéland142 (105 j)
Anglia228/7 (113 j)
EredményDöntetlen
Időpont1992. február 12. – 1992. február 15.
Tervezett játéknapok4
HelyszínPukekura Park (New Plymouth)
Az eredménylap ismert hibájaNem tudjuk, hogy ki mikor esett ki.

1. játékrész

Ütés (Új-Zéland):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Debbie Hockleye Lisa Nye d Carole Hodges6527010024,07
2.Jacqueline Clarke Lisa Nye d Joanna Chamberlain13371035,13
3.Penny Kinsellae Lisa Nye d Carole Hodges17823020,73
4.Maia Lewise Lisa Nye d Joanna Chamberlain14791017,72
5.Karen Gunne Suzanne Kitson d Joanna Chamberlain04000,00
6.Emily Drumme Lisa Nye d Suzanne Kitson12602020,00
7.Karen Plummer (k)l Lisa Nye d Carole Hodges08000,00
8.Sarah McLauchlanl Lisa Nye d Carole Hodges471057,14
9.Shelley Fruin kd Joanna Chamberlain349006,12
10.Jennifer Turnere Lisa Nye d Joanna Chamberlain4190021,05
11.
Tania Woodburyn05000,00
Extrák5 testet érintve mellé, 5 széles10
Összesen142

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Joanna Chamberlain23 (138)152651,13---00
2.Janet Tedstone14 (84)42601,85---00
3.Debra Maybury6 (36)3400,66---00
4.Suzanne Kitson13 (78)43212,46---00
5.Carole Hodges28 (168)142440,85---00
6.Karen Smithies21 (126)112501,19---00

2. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Helen Plimmer (k)e és d Jennifer Turner04000,00
2.Wendy Watsone Sarah McLauchlan d Debbie Hockley7018511037,83
3.Carole Hodgese Maia Lewis d Karen Gunn9630813031,16
4.Janette Brittinlke d Tania Woodbury16611026,22
5.Sue Metcalfee Karen Plummer d Jennifer Turner10232043,47
6.Karen Smithieskd Sarah McLauchlan8360022,22
7.
Joanna Chamberlainn18493036,73
8.Debra Mayburylke d Jennifer Turner471057,14
9.
Janet Tedstonen4410100,00
Suzanne Kitsonnks-----
Lisa Nye nks-----
Extrák1 mellé, 1 széles2
Összesen228

Dobás (Új-Zéland):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Jennifer Turner20 (120)84932,45---00
2.Emily Drumm19 (114)34802,52---00
3.Tania Woodbury16 (96)53312,06---00
4.Sarah McLauchlan18 (108)64112,27---00
5.Debbie Hockley13 (78)61811,38---00
6.Karen Gunn27 (162)103811,40---00

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének