KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

145. női ENN (Dánia - Írország és Észak-Írország)

Krikettgalaxis-azonosító: m5308

A pénzfeldobást nyerteÍrország és Észak-Írország (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Dánia132/7 (55/55 j)
Írország és Észak-Írország90 (49/55 j)
EredményDánia nyert 42 futással
Időpont1991. július 17.
Bajnokság, torna, sorozat1991-es Európa-bajnokság (csoportkör)
HelyszínKoninklijke HFC sportpark (Haarlem)

1. játékrész

Ütés (Dánia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Dorte Christiansenkif4240016,66
2.Trine Christiansene Rachel Hardiman d Miriam Grealey13400032,50
3.Jane Jensen kd Miriam Grealey10221045,45
4.Janni Jonsson (k)kd Judith Herbison33923035,86
5.Charlotte Smithkif5171029,41
6.Mette Froste Rachel Hardiman d Judith Herbison31900034,44
7.Lene Hansenkd Judith Herbison7170041,17
8.
Vibeke Neilsenn9150060,00
9.
Marlene Slebsagern9130069,23
Susanne Neilsennks-----
Heidi Jensennks-----
Extrák2 mellé, 2 testet érintve mellé, 1 rossz, 6 széles11
Összesen132

Kapuvesztések: 1-21 (Dorte Christiansen), 2-33 (Trine Christiansen), 3-36 (Jane Jensen), 4-46 (Charlotte Smith), 5-92 (Janni Jonsson), 6-106 (Lene Hansen), 7-117 (Mette Frost)

Dobás (Írország és Észak-Írország):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Susan Bray11 (66)31701,54---00
2.Judith Herbison11 (66)12932,63---04
3.Miriam Grealey11 (66)22322,09---12
4.Elizabeth Owens11 (66)23102,81---00
5.Mary-Pat Moore8 (48)02102,62---00
6.Saibh Young3 (18)1702,33---00

2. játékrész

Ütés (Írország és Észak-Írország, cél: 133, méghozzá 55 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Mary-Pat Moore (k)e Jane Jensen d Heidi Jensen5250020,00
2.Miriam Grealeykd Marlene Slebsager16420038,09
3.Elizabeth Owenskd Trine Christiansen13550023,63
4.Janice Walshkd Heidi Jensen180012,50
5.Stella Owense Charlotte Smith d Janni Jonsson19590032,20
6.Anne Linehan kif7250028,00
7.Nikki Squirekd Janni Jonsson150020,00
8.Saibh Younge Mette Frost d Trine Christiansen119005,26
9.Rachel Hardimankd Lene Hansen9310029,03
10.Judith Herbisone Jane Jensen d Trine Christiansen01000,00
11.
Susan Brayn027000,00
Extrák7 mellé, 2 testet érintve mellé, 3 rossz, 6 széles18
Összesen90

Kapuvesztések: 1-25 (Mary-Pat Moore), 2-25 (Miriam Grealey), 3-28 (Janice Walsh), 4-50 (Elizabeth Owens), 5-70 (Anne Linehan), 6-71 (Nikki Squire), 7-76 (Stella Owens), 8-76 (Saibh Young), 9-76 (Judith Herbison), 10-90 (Rachel Hardiman, 48.6 j)

Dobás (Dánia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Marlene Slebsager11 (66)12212,00---02
2.Heidi Jensen11 (66)51321,18---00
3.Trine Christiansen11 (66)31731,54---02
4.Janni Jonsson11 (66)21921,72---00
5.Charlotte Smith1 (6)0202,00---01
6.Susanne Neilsen2 (12)1100,50---01
7.Lene Hansen2 (12)0713,50---30

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének