KrikettgalaxisKrikettgalaxisKrikettgalaxis
Adatbázis
Főoldal
Adatlapok
Játékosok
Mérkőzések
Pályák, stadionok
Válogatottak
Tornák, bajnokságok
Kimutatások
Kiesések

199. női ENN (Anglia - Hollandia)

Krikettgalaxis-azonosító: m5384

A pénzfeldobást nyerteHollandia (a dobást és mezőnyjátékot választották)
Anglia219/5 (50/50 j)
Hollandia99/6 (50/50 j)
EredményAnglia nyert 120 futással
Időpont1995. július 18.
Bajnokság, torna, sorozat1995-ös Európa-bajnokság (csoportkör)
HelyszínCollege Park (Baile Átha Cliath)
A mérkőzés embereJane Smit (Anglia)(?)1. jr: 91 futás
2. jr: -

1. játékrész

Ütés (Anglia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Helen Plimmerlke d Marieke Hommels10320031,25
2.Jane Smit kd Sandra Kottman911476061,90
3.Debra Mayburye és d Sandra Kottman05000,00
4.Barbara Danielslke d Nicola Payne14261053,84
5.Karen Smithies (k)l Annette Kroon d Caroline de Fouw35524067,30
6.
Kathryn Lengn32371086,48
7.
Debra Stockn3100300,00
Clare Taylornks-----
Melissa Reynardnks-----
Claire Whichcordnks-----
Sue Redfernnks-----
Extrák5 mellé, 6 testet érintve mellé, 1 rossz, 22 széles34
Összesen219

Kapuvesztések: 1-32 (Helen Plimmer), 2-37 (Debra Maybury), 3-60 (Barbara Daniels), 4-122 (Karen Smithies), 5-215 (Jane Smit)

Dobás (Hollandia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Ariette van Noortwijk6 (36)12303,83---08
2.Wendy Gerritsen10 (60)05305,30---15
3.Marieke Hommels5 (30)11412,80---02
4.Sandra Kottman9 (54)23523,88---07
5.Nicola Payne10 (60)53513,50---00
6.Cheraldine Oudolf4 (24)01604,00---00
7.Caroline de Fouw6 (36)03215,33---00

2. játékrész

Ütés (Hollandia, cél: 220, méghozzá 50 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Edmee Janss (k)e Karen Smithies d Sue Redfern441662026,50
2.Jiska Howardlke d Sue Redfern07000,00
3.Nicola Paynekd Debra Stock4300013,33
4.Pauline te Beestkd Debra Stock3190015,78
5.Ariette van Noortwijkkd Kathryn Leng5241020,83
6.Caroline de Fouwkif2170011,76
7.
Wendy Gerritsenn19361052,77
8.
Marieke Hommelsn04000,00
Cheraldine Oudolfnks-----
Annette Kroon nks-----
Sandra Kottmannks-----
Extrák7 testet érintve mellé, 2 rossz, 13 széles22
Összesen99

Kapuvesztések: 1-4 (Jiska Howard), 2-13 (Nicola Payne), 3-32 (Pauline te Beest), 4-40 (Ariette van Noortwijk), 5-48 (Caroline de Fouw), 6-97 (Edmee Janss)

Dobás (Anglia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Clare Taylor10 (60)42202,19---04
2.Sue Redfern8 (48)41021,25---22
3.Debra Stock10 (60)41121,09---01
4.Karen Smithies4 (24)3100,25---00
5.Kathryn Leng7 (42)21311,85---00
6.Claire Whichcord7 (42)02203,14---01
7.Melissa Reynard4 (24)11303,25---05

Ez a Krikettgalaxis – a legnagyobb magyar krikettoldal. Alapítva: 2019. május 18.

Az oldalon található összes szöveget az oldal szerkesztői írták, az összes színes ábrát ők készítették, nem másolták egyiket sem sehonnan.

Hasznos linkek:

Magyar Krikettszövetség

ESPN Cricinfo, a világ legnagyobb krikettoldala (egyelőre magyarul sajnos nem érhető el)

Üzenet a Krikettgalaxis főszerkesztőjének