Krikettgalaxis
Krikettgalaxis
Krikettgalaxis

708. női NH20 (Norvégia – Jersey)

Krikettgalaxis-azonosító: m7926

A pénzfeldobást nyerteNorvégia (az ütést választották)
Norvégia63 (19.1/20 j)
Jersey64/3 (14.1/20 j)
EredményJersey nyert 7 kapuval (35 dobás maradt)
Időpont2019. augusztus 1.
HelyszínParc du Grand-Blottereau (Nantes)

1. játékrész

Ütés (Norvégia):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Ramya Immadie Lily Greig d Chloe Greechan2100020,00
2.Farial Zia Safdare Georgia Mallett d Florence Tanguy20262076,92
3.Nayab Alizaikd Rosa Hill111009,09
4.Kiran Bhattikd Analise Merritt2200010,00
5.Mutaiba Ansare Chloe Greechan d Analise Merritt140025,00
6.Aysha Waheed e Chloe Greechan d Erin Gouge3180016,66
7.Razia Ali Zade (k)kd Analise Merritt260033,33
8.Paw Sheekif180012,50
9.Hina Hussainkd Chloe Greechan360050,00
10.
Shangeerthana Raveendrakumarn480050,00
11.Say Sheekif0Kacsa1000,00
Extrák1 mellé, 1 testet érintve mellé, 2 rossz, 20 széles24
Összesen63

Kapuvesztések: 1-3 (Ramya Immadi, 2.3 j), 2-13 (Nayab Alizai, 5.2 j), 3-34 (Farial Zia Safdar, 9.4 j), 4-42 (Mutaiba Ansar, 11.2 j), 5-42 (Kiran Bhatti, 11.3 j), 6-46 (Razia Ali Zade, 13.1 j), 7-53 (Aysha Waheed, 16.2 j), 8-54 (Paw Shee, 16.6 j), 9-59 (Hina Hussain, 18.5 j), 10-63 (Say Shee, 19.1 j)

Dobás (Jersey):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Chloe Greechan4 (24)0721,75---01
2.Florence Tanguy2.1 (13)01215,53---15
3.Grace Wetherall2 (12)1603,00---10
4.Lily Greig1 (6)0707,00---05
5.Analise Merritt4 (24)0932,25---03
6.Erin Gouge2 (12)0412,00---02
7.Rosa Hill4 (24)11614,00---04

2. játékrész

Ütés (Jersey, cél: 64, méghozzá 20 játszmából):

SorszámNévKiesésFutásDobás ellene4 pont6 pontÜA
1.Lily Greige Nayab Alizai d Farial Zia Safdar4110036,36
2.Analise Merrittkif17291058,62
3.Georgia Mallettkd Farial Zia Safdar15271055,55
4.
Florence Tanguyn12170070,58
5.
Chloe Greechann01000,00
Rosa Hill (k)nks-----
Maria Da Rochanks-----
Mia Maguire nks-----
Grace Wetherallnks-----
Erin Gougenks-----
Rose Heaneynks-----
Extrák4 mellé, 1 testet érintve mellé, 11 széles16
Összesen64

Kapuvesztések: 1-9 (Lily Greig, 2.5 j), 2-36 (Analise Merritt, 8.6 j), 3-61 (Georgia Mallett, 13.5 j)

Dobás (Norvégia):

SorszámNévJátszma (dobás)Szűz j.Pont elleneKapuGazd.Nullás4-es6-osRosszSzéles
1.Farial Zia Safdar4 (24)01523,75---04
2.Shangeerthana Raveendrakumar3.1 (19)01203,78---01
3.Hina Hussain3 (18)01304,33---03
4.Razia Ali Zade3 (18)01404,66---02
5.Mutaiba Ansar1 (6)0505,00---01